CFR 1907 Cluj - Astra Giurgiu - 08.04.2018 English version
Data disputării 08.04.2018 - 20:45
Localitatea Cluj
Arbitru Radu Petrescu (București)
Arbitri asistenţi Adrian Radu Ghinguleac (București), Mircea Mihail Grigoriu (București)
Arbitru observator Nicolae Grigorescu (Timișoara)
Observator Marian Bucurescu (București)
Spectatori 3500

Meciul din data 08.04.2018 dintre echipele CFR 1907 Cluj si Astra Giurgiu se disputa in localitatea Cluj pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. in fata a 3500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Radu Petrescu (București) impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Radu Ghinguleac (București), Mircea Mihail Grigoriu (București).

CFR 1907 Cluj: George Marius ȚUCUDEAN, Florin Cristi VASILE, PAULO VINÍCIUS de Souza Nascimento, Cristian Marian MANEA, Alexandru IONIŢĂ II, Ovidiu Ștefan HOBAN, Ciprian Ioan DEAC, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Kévin BOLI, Giedrius ARLAUSKIS, Emmanuel Juan CULIO si rezervele: Billel OMRANI, Cosmin Andrei VÂTCĂ, Valentin Ionuţ COSTACHE, Ionuț Andrei PETELEU, Andrei Iosif MUREŞAN, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Sebastian MAILAT.

Astra Giurgiu: Anatole Bertrand ABANG, Takayuki SETO, Alexandru Constantin STAN, Risto RADUNOVIĆ, Piotr POLCZAK, Filip MRZLJAK, Silviu BALAURE, Claudiu BELU-IORDACHE, ERICO Constantino da Silva, Alexandru Adrian DANDEA, Plamen Ivanov ILIEV si rezervele: Florin BEJAN, Romario Răzvan MOISE, David Beniamin LAZAR, Valentin GHEORGHE, Mihai Ionuț BUTEAN, Laurențiu Cosmin BUȘ, Sebastian CULDA.

In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș defensiv Florin Cristi VASILE si intra Billel OMRANI
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș defensiv Filip MRZLJAK si intra Romario Răzvan MOISE
In minutul 53, schimbare, iese atacant Anatole Bertrand ABANG si intra Sergiu Florin BUȘ
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de PAULO VINÍCIUS de Souza Nascimento (fundaș central). In minutul 54 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Astra Giurgiu, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 75, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Risto RADUNOVIĆ
In minutul 77, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, ERICO Constantino da Silva
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Piotr POLCZAK (fundaș central). In minutul 81 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Astra Giurgiu, Astra Giurgiu reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 84, schimbare, iese mijlocaș defensiv Ovidiu Ștefan HOBAN si intra Valentin Ionuţ COSTACHE
In minutul 86, schimbare, iese mijlocaș stânga Alexandru IONIŢĂ II si intra Sebastian MAILAT
In minutul 87, schimbare, iese mijlocaș stânga Alexandru Constantin STAN si intra Florin BEJAN
In minutul 90+1, jucatorul echipei Astra Giurgiu, Risto RADUNOVIĆ a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. Astra Giurgiu ramane din minutul 90+1 in 10 jucatori.

Billel OMRANI
46’
46’ Filip MRZLJAK
Romario MOISE
53’ Anatole ABANG
Sergiu BUȘ
1 - 0 PAULO VINÍCIUS 54’
75’ Risto RADUNOVIĆ
77’ ERICO
1 - 1 81’ Piotr POLCZAK
Ovidiu HOBAN
Valentin COSTACHE
84’
Alexandru IONIȚĂ II
Sebastian MAILAT
86’
87’ Alexandru STAN
Florin BEJAN
90+1’ Risto RADUNOVIĆ