0 - 2

Astra Giurgiu - CFR 1907 Cluj - 13.05.2018 English version
Data disputării 13.05.2018 - 20:45
Arbitru Radu Petrescu (București)
Arbitri asistenţi Adrian Radu Ghinguleac (București), Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava)
Arbitru observator Alexandru Deaconu (București)
Observator Dan Potocianu (Reșița)
Spectatori 2000

Meciul din data 13.05.2018 dintre echipele Astra Giurgiu si CFR 1907 Cluj se disputa in localitatea Giurgiu pe stadionul Marin Anastasovici. in fata a 2000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Radu Petrescu (București) impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Radu Ghinguleac (București), Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava).

Astra Giurgiu: Filip MRZLJAK, Plamen Ivanov ILIEV, ERICO Constantino da Silva, Florentin MATEI, Mihai Ionuț BUTEAN, Florin BEJAN, Anatole Bertrand ABANG, Piotr POLCZAK, Alexandru Constantin STAN, Takayuki SETO, Risto RADUNOVIĆ si rezervele: Alexandru Adrian DANDEA, Romario Răzvan MOISE, David Beniamin LAZAR, Valentin GHEORGHE, Laurențiu Cosmin BUȘ, Ionuţ Ciprian BICEANU, Silviu BALAURE.

CFR 1907 Cluj: George Marius ȚUCUDEAN, Billel OMRANI, PAULO VINÍCIUS de Souza Nascimento, Andrei Iosif MUREŞAN, Cristian Marian MANEA, Ovidiu Ștefan HOBAN, Ciprian Ioan DEAC, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Mihai Cătălin BORDEIANU, Giedrius ARLAUSKIS, Emmanuel Juan CULIO si rezervele: Cosmin Andrei VÂTCĂ, Ionuț Andrei PETELEU, Florin Cristi VASILE, Sebastian MAILAT, Srdjan LUCHIN, Alexandru IONIŢĂ II, Valentin Ionuţ COSTACHE.

GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de George Marius ȚUCUDEAN (extremă stânga). In minutul 12 al partidei dintre Astra Giurgiu si CFR 1907 Cluj, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 20, schimbare, iese mijlocaș stânga Risto RADUNOVIĆ si intra Laurențiu Cosmin BUȘ
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Billel OMRANI (extremă dreapta). In minutul 32 al partidei dintre Astra Giurgiu si CFR 1907 Cluj, scorul devine 0 - 2.
In minutul 52, schimbare, iese mijlocaș central Filip MRZLJAK si intra Silviu BALAURE
In minutul 61, schimbare, iese mijlocaș central Mihai Cătălin BORDEIANU si intra Florin Cristi VASILE
In minutul 69, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Florin BEJAN
In minutul 73, schimbare, iese mijlocaș central Takayuki SETO si intra Alexandru Adrian DANDEA
In minutul 81, schimbare, iese extremă stânga George Marius ȚUCUDEAN si intra Valentin Ionuţ COSTACHE
In minutul 84, schimbare, iese extremă dreapta Billel OMRANI si intra Alexandru IONIŢĂ II
In minutul 89, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Alexandru Adrian DANDEA

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.