Arbitru Andrei Florin Chivulete (București)
Arbitri asistenţi Bogdan Gheorghe (București), Imre Laszlo Bucsi (Sf Gheorghe)
Arbitru observator George Ionescu (București)
Observator Ion Cățoi (București)
Spectatori 50

Meciul din data 22.04.2018 dintre echipele Juventus București si Gaz metan Mediaș se disputa in localitatea Voluntari pe stadionul Anghel Iordănescu. in fata a 50 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Andrei Florin Chivulete (București) impreuna cu arbitrii asistenti Bogdan Gheorghe (București), Imre Laszlo Bucsi (Sf Gheorghe).

Juventus București: Liviu Dorin BĂJENARU, Florin Bogdan ŞTEFAN, WALACE da Silva, Gabriel Bogdan SIMION, Reda RABEI, Daniel POPESCU, Ciprian Cătălin PETRE, Róbert ELEK, Stephan Leonard DRĂGHICI, Virgil Andrei DRĂGHIA, Mihai Daniel LECA si rezervele: Cristian Marian BALGIU, Charles Benoit Koffi ACOLATSE, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Gökhan KARDES, Vasile GHEORGHE, George Petruț GAVRILAŞ, Cristian CIOBANU.

Gaz metan Mediaș: Valentin Iulian CREȚU, Iulian Lucian CRISTEA, JOÃO DIOGO Gomes de Freitas, ELY Ernesto Lopes FERNANDES, Sokratis FYTANIDIS, Darius Dumitru OLARU, Răzvan Neculaie PLEȘCA, Mario Junior RONDÓN Fernández, Diogo ROSADO, Cristian Bogdan SÂRGHI, Sorin Marian BUȘU si rezervele: Alexandru Doru GREAB, David CAIADO Dias, Sergiu Cristian POPOVICI, Roberto ROMEO, Andrei Costin TÂRCOVEANU, Nasser CHAMED.

In minutul 18, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Darius Dumitru OLARU
GOOOL! Gol marcat pentru Gaz metan Mediaș de ELY Ernesto Lopes FERNANDES (mijlocaș stânga). In minutul 27 al partidei dintre Juventus București si Gaz metan Mediaș, Gaz metan Mediaș deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 29, cartonas galben primit de jucatorul echipei Juventus București, Daniel POPESCU
In minutul 38, cartonas galben primit de jucatorul echipei Juventus București, Stephan Leonard DRĂGHICI
In minutul 46, schimbare, iese fundaș stânga Daniel POPESCU si intra Gökhan KARDES
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Liviu Dorin BĂJENARU si intra Cristian CIOBANU
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Darius Dumitru OLARU si intra Andrei Costin TÂRCOVEANU
In minutul 56, cartonas galben primit de jucatorul echipei Juventus București, Virgil Andrei DRĂGHIA
In minutul 58, schimbare, iese mijlocaș dreapta Stephan Leonard DRĂGHICI si intra Marian Constantin CONSTANTINESCU
GOOOL! Gol marcat pentru Gaz metan Mediaș de ELY Ernesto Lopes FERNANDES (mijlocaș stânga). In minutul 64 al partidei dintre Juventus București si Gaz metan Mediaș, scorul devine 0 - 2.
In minutul 73, schimbare, iese mijlocaș dreapta JOÃO DIOGO Gomes de Freitas si intra Sergiu Cristian POPOVICI
In minutul 86, schimbare, iese atacant Mario Junior RONDÓN Fernández si intra Nasser CHAMED

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 0 pentru echipa Gaz metan Mediaș.