Arbitri asistenţi Ciprian Florin Danșa (Satu Mare), Iulian Radu (București)
Arbitru observator Irina Mîrț (București)
Observator Cătălin Popa (Vaslui)
Spectatori 1000

Meciul din data 21.04.2018 dintre echipele Concordia Chiajna si FC Voluntari se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 1000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Alexandru Tudor (București) impreuna cu arbitrii asistenti Ciprian Florin Danșa (Satu Mare), Iulian Radu (București).

Concordia Chiajna: Andrei PREPELIȚĂ, Marian CRISTESCU, Marius George PENA, Andrei Alexandru PATACHE, Andrei Ovidiu MARC, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Nicușor FOTA, Alessandro CAPARCO, Tha'er Fayed BAWAB, Stjepan BABIĆ, Alexandru Cristian ALBU si rezervele: Armantas VITKAUSKAS, NIVALDO Alves Freitas Santos, Octavian Ronaldo DEACONU, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Claudiu Vasile BUMBA, Dan Mihai BUCȘĂ, Manassé Ruben ENZA-YAMISSI.

FC Voluntari: Cosmin Florin ACHIM, Ionuț BALAUR, Daniel BENZAR, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Adrian Ionuț BĂLAN, Florin Lucian CERNAT, Răzvan HORJ, Petre Daniel IVANOVICI, Costin LAZĂR, Mihai Adrian MINCĂ, Alexandru Ilie RĂUŢĂ si rezervele: Gabriel Mihai DEAC, Dragoș BALAURU, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ, Mircea Valentin LEASĂ, Daniel Ionuț NOVAC, Adrian Ionuț VOICU.

GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Adrian Ionuț BĂLAN (atacant). In minutul 02 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Voluntari, FC Voluntari deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 25, schimbare, iese mijlocaș stânga Tha'er Fayed BAWAB si intra NIVALDO Alves Freitas Santos
In minutul 25, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Bogdan Nicolae BUCURICĂ
In minutul 37, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Daniel BENZAR
In minutul 45, schimbare, iese mijlocaș defensiv Alexandru Ilie RĂUŢĂ si intra Daniel Ionuț NOVAC
In minutul 62, schimbare, iese mijlocaș dreapta Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU si intra Claudiu Vasile BUMBA
In minutul 62, schimbare, iese mijlocaș stânga Petre Daniel IVANOVICI si intra Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ
In minutul 68, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Adrian Ionuț BĂLAN
In minutul 76, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Stjepan BABIĆ
In minutul 79, schimbare, iese mijlocaș defensiv Andrei PREPELIȚĂ si intra Octavian Ronaldo DEACONU
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Marius George PENA
In minutul 87, schimbare, iese mijlocaș central Florin Lucian CERNAT si intra Gabriel Mihai DEAC
In minutul 89, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Andrei Ovidiu MARC

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa FC Voluntari.