1 - 1

FC Botoșani - Astra Giurgiu - 10.08.2018 English version
Data disputării 10.08.2018 - 21:00
Localitatea Botoșani
Arbitri asistenţi Mircea Mihail Grigoriu (București), Andrei Constantinescu (București)
Arbitru observator Cornel Sorescu (Pitești)
Observator Viorel Anghelinei (Galați)
Spectatori 4000

Meciul din data 10.08.2018 dintre echipele FC Botoșani si Astra Giurgiu se disputa in localitatea Botoșani pe stadionul Municipal. in fata a 4000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Mihail Grigoriu (București), Andrei Constantinescu (București).

FC Botoșani: Hervin ONGENDA, Răzvan Constantin OAIDĂ, George Andrei MIRON, Cătălin Gheorghiță GOLOFCA, Andrei Ioan DUMITRAȘ, Andrei Andonie BURCĂ, Mihai ROMAN I, Eduard PAP, Aristidis SOILEDIS, Mihaiță Alexandru ROMAN, Jonathan Emanuel RODRÍGUEZ si rezervele: Marko BREKALO, Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ, Andrei CHINDRIȘ, Alexandru PIFTOR, Andrei Alexandru PATACHE, Enriko PAPA.

Astra Giurgiu: ERICO Constantino da Silva, David Beniamin LAZAR, Azdren LLULLAKU, Filip MRZLJAK, Risto RADUNOVIĆ, Neluț Stelian ROȘU, Alexandru Constantin STAN, Silviu BALAURE, Ionuţ Ciprian BICEANU, Florin BEJAN, Denis ALIBEC si rezervele: Romario Răzvan MOISE, Laurențiu Cosmin BUȘ, Mihai Ionuț BUTEAN, Robert Florin BOBOC, Julien Antoine BÈGUE.

GOOOL! Gol marcat pentru FC Botoșani de Hervin ONGENDA (mijlocaș central). In minutul 10 al partidei dintre FC Botoșani si Astra Giurgiu, FC Botoșani deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 14, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, Răzvan Constantin OAIDĂ
In minutul 17, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Filip MRZLJAK
In minutul 26, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, George Andrei MIRON
In minutul 30, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, Mihai ROMAN I
In minutul 31, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Denis ALIBEC
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Florin BEJAN (fundaș central). In minutul 39 al partidei dintre FC Botoșani si Astra Giurgiu, Astra Giurgiu reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 56, schimbare, iese mijlocaș dreapta Mihai ROMAN I si intra Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ
In minutul 59, schimbare, iese mijlocaș central Neluț Stelian ROȘU si intra Romario Răzvan MOISE
In minutul 63, schimbare, iese mijlocaș central Hervin ONGENDA si intra Enriko PAPA
In minutul 72, schimbare, iese atacant Denis ALIBEC si intra Laurențiu Cosmin BUȘ
In minutul 78, schimbare, iese mijlocaș stânga Cătălin Gheorghiță GOLOFCA si intra Marko BREKALO
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș stânga Azdren LLULLAKU si intra Julien Antoine BÈGUE
In minutul 82, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei FC Botoșani, Andrei Ioan DUMITRAȘ. FC Botoșani va trebui sa trebui sa joace restul de 8 de minute, si eventualele minute de prelungire, in 10 jucatori.
In minutul 88, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, Enriko PAPA