Arbitri asistenţi Valentin Avram (București), Alexandru Cerei (Cluj)
Arbitru observator Constantin Ștefan (București)
Observator Ion Cățoi (București)
Spectatori 800

Meciul din data 19.10.2018 dintre echipele FC Voluntari si Concordia Chiajna se disputa in localitatea Voluntari pe stadionul Anghel Iordănescu. in fata a 800 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Horațiu Mircea Feșnic (Cluj) impreuna cu arbitrii asistenti Valentin Avram (București), Alexandru Cerei (Cluj).

FC Voluntari: Igor ARMAŞ, Ionuț BALAUR, Abdelhak BELAHMEUR, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ, Richard GADZE, Ion GHEORGHE, Cosmin Andrei VÂTCĂ, Ricardo José Veiga Varzim Miranda RICARDINHO, Geoffrey MALFLEURY, Aissa Bilal LAÏDOUNI si rezervele: Alexandru Teofil CIUCUR, Robert George HODOROGEA, Ivan ZGRABLIĆ, Alexandru TUDORIE.

Concordia Chiajna: Nicolás Martín GOROBSOV, Andrei PREPELIȚĂ, Gabriel Eugen MATEI, Andrei Ovidiu MARC, Mihai Daniel LECA, Petre Daniel IVANOVICI, Paul Ștefan BATIN, Alexandru Doru GREAB, Octavian Ronaldo DEACONU, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Tha'er Fayed BAWAB si rezervele: Dan Lucian PANAIT, Ghislain GUESSAN, Marian CRISTESCU, Alexandru COSTACHE, Dan Mihai BUCȘĂ, Alexandru Cristian ALBU.

GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Igor ARMAŞ (fundaș central). In minutul 22 al partidei dintre FC Voluntari si Concordia Chiajna, FC Voluntari deschide scorul: 1 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Richard GADZE (mijlocaș stânga). In minutul 33 al partidei dintre FC Voluntari si Concordia Chiajna, scorul devine 2 - 0.
In minutul 43, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Paul Ștefan BATIN
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ (mijlocaș dreapta). In minutul 46 al partidei dintre FC Voluntari si Concordia Chiajna, scorul devine 3 - 0.
In minutul 46, schimbare, iese atacant Paul Ștefan BATIN si intra Ghislain GUESSAN
In minutul 55, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Bogdan Nicolae BUCURICĂ
In minutul 55, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Andrei Ovidiu MARC
In minutul 55, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Tha'er Fayed BAWAB
In minutul 56, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ
In minutul 59, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Geoffrey MALFLEURY
In minutul 62, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Abdelhak BELAHMEUR
In minutul 62, schimbare, iese extremă stânga Geoffrey MALFLEURY si intra Alexandru Teofil CIUCUR
In minutul 65, schimbare, iese fundaș dreapta Gabriel Eugen MATEI si intra Dan Lucian PANAIT
In minutul 74, schimbare, iese fundaș central Andrei Ovidiu MARC si intra Alexandru Cristian ALBU
In minutul 76, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU
In minutul 80, schimbare, iese mijlocaș stânga Richard GADZE si intra Nathan KABASELE
In minutul 81, jucatorul echipei Concordia Chiajna, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. Concordia Chiajna ramane din minutul 81 in 10 jucatori.
In minutul 87, schimbare, iese atacant Abdelhak BELAHMEUR si intra Alexandru TUDORIE
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Nathan KABASELE (). In minutul 89 al partidei dintre FC Voluntari si Concordia Chiajna, scorul devine 4 - 0.

Meciul s-a incheiat cu scorul 4 - 0 pentru echipa FC Voluntari.

2 - 0 Richard GADZE 33’
43’ Paul BATIN
3 - 0 Mihai CĂPĂȚÂNĂ 46’
46’ Paul BATIN
Ghislain GUESSAN
Bogdan BUCURICĂ 55’
55’ Andrei MARC
55’ Tha'er BAWAB
Mihai CĂPĂȚÂNĂ 56’
Geoffrey MALFLEURY 59’
Abdelhak BELAHMEUR 62’
Geoffrey MALFLEURY
Alexandru CIUCUR
62’
65’ Gabriel MATEI
Dan Lucian PANAIT
74’ Andrei MARC
Alexandru ALBU
76’ Ștefan BĂRBOIANU
Richard GADZE
Nathan KABASELE
80’
81’ Ștefan BĂRBOIANU