CS Universitatea Craiova - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - 09.11.2018 English version
Data disputării 09.11.2018 - 21:00
Stadion Ion Oblemenco
Localitatea Craiova
Arbitru Radu Petrescu (București)
Arbitri asistenţi Vladimir Urzică (Piatra Neamț), Mircea Mihail Grigoriu (București)
Arbitru observator Liviu Ciubotariu (Galați)
Observator Viorel Ilinca (Pitești)
Spectatori 14000

Meciul din data 09.11.2018 dintre echipele CS Universitatea Craiova si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe se disputa in localitatea Craiova pe stadionul Ion Oblemenco. in fata a 14000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Radu Petrescu (București) impreuna cu arbitrii asistenti Vladimir Urzică (Piatra Neamț), Mircea Mihail Grigoriu (București).

CS Universitatea Craiova: Marius Ionuț BRICEAG, Ivan MARTIĆ, Renato KELIĆ, Matteo FEDELE, Isaac DONKOR, Alexandru CICÂLDĂU, Cristian BĂRBUȚ, Alexandru MATEIU, Alexandru Ionuț MITRIŢĂ, Nuno Miguel Monteiro ROCHA, Mirko PIGLIACELLI si rezervele: TIAGO Emanuel Canelas Almeida FERREIRA, Andrei BURLACU, Cesar MEZA COLLI, Laurențiu POPESCU.

Sepsi OSK Sfântu Gheorghe: Daisuke Caumanday SATO, Ibrahima TANDIA, Gabriel Cristian VAŞVARI, Stefan VELEV, Florin Bogdan ŞTEFAN, Adrián RUS, Aleksandr KARNITSKIY, Igor JOVANOVIC, GABRIEL Rodrigues de Moura, Stephan Leonard DRĂGHICI, FEJÉR Bela Csongor si rezervele: Dániel Bálint PROSSER, Marko SIMONOVSKI, Ionuț URSU, Bryan NOUVIER, Roland NICZULY, Yasin HAMED, Attila László HADNAGY.

In minutul 29, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, GABRIEL Rodrigues de Moura
In minutul 34, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Cristian BĂRBUȚ
GOOOL! Gol marcat pentru Sepsi OSK Sfântu Gheorghe de Aleksandr KARNITSKIY (mijlocaș defensiv). In minutul 36 al partidei dintre CS Universitatea Craiova si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Sepsi OSK Sfântu Gheorghe deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 46, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Ivan MARTIĆ
In minutul 46, schimbare, iese atacant Nuno Miguel Monteiro ROCHA si intra Raoul Petre BAICU
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș defensiv Matteo FEDELE si intra Cesar MEZA COLLI
In minutul 52, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Alexandru Ionuț MITRIŢĂ
In minutul 58, jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Alexandru Ionuț MITRIŢĂ a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. CS Universitatea Craiova ramane din minutul 58 in 10 jucatori.
In minutul 65, schimbare, iese mijlocaș central Gabriel Cristian VAŞVARI si intra Bryan NOUVIER
In minutul 75, schimbare, iese fundaș stânga Marius Ionuț BRICEAG si intra Andrei BURLACU
In minutul 77, schimbare, iese mijlocaș stânga Florin Bogdan ŞTEFAN si intra Yasin HAMED
GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de Andrei BURLACU (rezervă). In minutul 83 al partidei dintre CS Universitatea Craiova si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, CS Universitatea Craiova reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 86, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Daisuke Caumanday SATO
In minutul 87, schimbare, iese mijlocaș dreapta Stephan Leonard DRĂGHICI si intra Marko SIMONOVSKI
In minutul 88, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Isaac DONKOR
In minutul 90+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Igor JOVANOVIC
In minutul 90+4, jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Ivan MARTIĆ a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. CS Universitatea Craiova ramane din minutul 90+4 in 9 jucatori.

TANDIA
29’ GABRIEL
Cristian BĂRBUȚ 34’
0 - 1 36’ Aleksandr KARNITSKIY
Ivan MARTIĆ 46’
NUNO ROCHA
Raoul BAICU
46’
Matteo FEDELE
Cesar MEZA COLLI
46’
Alexandru MITRIȚĂ 52’
Alexandru MITRIȚĂ 58’
65’ Gabriel VAȘVARI
Bryan NOUVIER
Marius BRICEAG
Andrei BURLACU
75’
77’ Florin ȘTEFAN
Yasin HAMED
1 - 1 Andrei BURLACU 83’
86’ Daisuke SATO
87’ Stephan DRĂGHICI
Marko SIMONOVSKI
Isaac DONKOR 88’
90+1’ Igor JOVANOVIC