Arbitri asistenţi Vladimir Urzică (Piatra Neamț), Adrian Popescu (Craiova)
Arbitru observator Alexandru Deaconu (București)
Observator Ioan Bogdan (Arad)
Spectatori 500

Meciul din data 24.11.2018 dintre echipele Concordia Chiajna si CFR 1907 Cluj se disputa in localitatea Cluj pe stadionul Concordia. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Vladimir Urzică (Piatra Neamț), Adrian Popescu (Craiova).

Concordia Chiajna: Alexandru Cristian ALBU, Andrei PREPELIȚĂ, Dan Lucian PANAIT, Andrei Ovidiu MARC, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Alexandru Doru GREAB, Nicușor FOTA, Marian CRISTESCU, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Paul Ștefan BATIN, Nicolás Martín GOROBSOV si rezervele: Adrian ROPOTAN, NIVALDO Alves Freitas Santos, Simon Moise MĂZĂRACHE, Ghislain GUESSAN, Octavian Ronaldo DEACONU, Alessandro CAPARCO, Dan Mihai BUCȘĂ.

CFR 1907 Cluj: Cristian Marian MANEA, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Emmanuel Juan CULIO, Ciprian Ioan DEAC, Andrei Iosif MUREŞAN, Billel OMRANI, PAULO VINÍCIUS de Souza Nascimento, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Damjan ĐOKOVIĆ, George Marius ȚUCUDEAN, Giedrius ARLAUSKIS si rezervele: Mihai Cătălin BORDEIANU, Valentin Ionuţ COSTACHE, Alexandru IONIŢĂ II, JESÚS Fernández Collado, Ádám LANG, Ionuț Andrei PETELEU, Robert Ndip TAMBE.

In minutul 07, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Emmanuel Juan CULIO
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Damjan ĐOKOVIĆ (mijlocaș defensiv). In minutul 23 al partidei dintre Concordia Chiajna si CFR 1907 Cluj, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 39, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Marian CRISTESCU
In minutul 68, schimbare, iese atacant Paul Ștefan BATIN si intra Ghislain GUESSAN
In minutul 68, schimbare, iese mijlocaș stânga Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN si intra Mihai Cătălin BORDEIANU
In minutul 74, schimbare, iese fundaș dreapta Ștefan Nicolae BĂRBOIANU si intra Simon Moise MĂZĂRACHE
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș dreapta Billel OMRANI si intra Alexandru IONIŢĂ II
In minutul 79, schimbare, iese mijlocaș central Marian CRISTESCU si intra Octavian Ronaldo DEACONU
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Ghislain GUESSAN
In minutul 90+3, jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Emmanuel Juan CULIO a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. CFR 1907 Cluj ramane din minutul 90+3 in 10 jucatori.
In minutul 90+4, schimbare, iese atacant George Marius ȚUCUDEAN si intra Ádám LANG

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.

ȚUCUDEAN
07’ Emmanuel CULIO
0 - 1 23’ Damjan ĐOKOVIĆ
Marian CRISTESCU 39’
Paul BATIN
Ghislain GUESSAN
68’
68’ Adrian ALEXANDRU-PĂUN
Mihai BORDEIANU
Ștefan BĂRBOIANU
Simon MĂZĂRACHE
74’
75’ Billel OMRANI
Alexandru IONIȚĂ II
Marian CRISTESCU
Ronaldo DEACONU
79’
Ghislain GUESSAN 90+2’
90+3’ Emmanuel CULIO
90+4’ George ȚUCUDEAN