4 - 1

Astra Giurgiu - Dinamo Bucharest - 20.12.2018 English version
Data disputării 20.12.2018 - 20:00
Arbitru Radu Petrescu (București)
Arbitri asistenţi Adrian Radu Ghinguleac (București), Mircea Mihail Grigoriu (București)
Arbitru observator Irina Mîrț (București)
Observator Ion Cățoi (București)
Spectatori 2000

Meciul din data 20.12.2018 dintre echipele Astra Giurgiu si Dinamo București se disputa in localitatea Giurgiu pe stadionul Marin Anastasovici. in fata a 2000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Radu Petrescu (București) impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Radu Ghinguleac (București), Mircea Mihail Grigoriu (București).

Astra Giurgiu: David Beniamin LAZAR, Mike CESTOR Botuli, Julien Antoine BÈGUE, Laurențiu Cosmin BUȘ, Mihai Ionuț BUTEAN, Claudiu BELU-IORDACHE, Florin BEJAN, Azdren LLULLAKU, Filip MRZLJAK, Neluț Stelian ROȘU, Jacques ZOUA Daogari si rezervele: Djiman KOUKOU, Andrei TRUSESCU, Valentin GHEORGHE, Radu CRIŞAN, Dylan BAHAMBOULA, MIGUEL José Oliveira Silva SANTOS, Romario Răzvan MOISE.

Dinamo București: Rachid AÏT-ATMANE, Laurențiu Nicolae CORBU, Tomislav GOMELT, Ricardo Florin GRIGORE, Sergiu Cătălin HANCA, Vlad Ionuț MUŢIU, Ivan PEŠIĆ, Daniel Iliuță POPA, Mihai Cristian POPESCU, Deian Cristian SORESCU, Simon Terwase ZENKE si rezervele: Robert Marian MOLDOVEANU, Denis CIOBOTARIU, Geani Mihai CREȚU, Aleksandru Robert LONGHER, Mihai Alexandru NEICUȚESCU, Vlad Alexandru OLTEANU.

In minutul 04, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Filip MRZLJAK
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Azdren LLULLAKU (atacant). In minutul 07 al partidei dintre Astra Giurgiu si Dinamo București, Astra Giurgiu deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 33, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Simon Terwase ZENKE
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Laurențiu Cosmin BUȘ (mijlocaș stânga). In minutul 36 al partidei dintre Astra Giurgiu si Dinamo București, scorul devine 2 - 0.
In minutul 41, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Mihai Ionuț BUTEAN
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Simon Terwase ZENKE si intra Robert Marian MOLDOVEANU
In minutul 59, schimbare, iese atacant Daniel Iliuță POPA si intra Mihai Alexandru NEICUȚESCU
In minutul 63, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Julien Antoine BÈGUE
In minutul 64, schimbare, iese mijlocaș dreapta Julien Antoine BÈGUE si intra Valentin GHEORGHE
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Valentin GHEORGHE (rezervă). In minutul 68 al partidei dintre Astra Giurgiu si Dinamo București, scorul devine 3 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Neluț Stelian ROȘU (mijlocaș central). In minutul 71 al partidei dintre Astra Giurgiu si Dinamo București, scorul devine 4 - 0.
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș central Filip MRZLJAK si intra Romario Răzvan MOISE
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Sergiu Cătălin HANCA (mijlocaș dreapta). In minutul 77 al partidei dintre Astra Giurgiu si Dinamo București, scorul devine 4 - 1.
In minutul 78, schimbare, iese fundaș dreapta Deian Cristian SORESCU si intra Vlad Alexandru OLTEANU
In minutul 90, schimbare, iese mijlocaș stânga Laurențiu Cosmin BUȘ si intra Dylan BAHAMBOULA

Meciul s-a incheiat cu scorul 4 - 1 pentru echipa Astra Giurgiu.