Arbitri asistenţi Sebastian Stoianov (Constanța), Bogdan Velicu (București)
Arbitru observator Liviu Ciubotariu (Galați)
Observator Paul Cazan (București)
Spectatori 2500

Meciul din data 21.12.2018 dintre echipele Sepsi OSK Sfântu Gheorghe si Concordia Chiajna se disputa in localitatea Sfântu Gheorghe pe stadionul Municipal. in fata a 2500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Andrei Antonie (București) impreuna cu arbitrii asistenti Sebastian Stoianov (Constanța), Bogdan Velicu (București).

Sepsi OSK Sfântu Gheorghe: Igor JOVANOVIC, GABRIEL Rodrigues de Moura, Roland NICZULY, Florin Bogdan ŞTEFAN, Ousmane Diarassouba VIERA, Stefan VELEV, Gabriel Cristian VAŞVARI, Marko SIMONOVSKI, Daisuke Caumanday SATO, Adrián RUS, Bryan NOUVIER si rezervele: Aleksandr KARNITSKIY, Yasin HAMED, Attila László HADNAGY, FEJÉR Bela Csongor, Stephan Leonard DRĂGHICI, Ionuț URSU, Joseph MENSAH.

Concordia Chiajna: Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Octavian Ronaldo DEACONU, Petre Daniel IVANOVICI, Andrei Ovidiu MARC, Gabriel Eugen MATEI, Alexandru STĂNICĂ, Marian CRISTESCU, Alessandro CAPARCO, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Paul Ștefan BATIN, Alexandru Cristian ALBU si rezervele: Ghislain GUESSAN, Mihai Daniel LECA, Simon Moise MĂZĂRACHE, Dan Lucian PANAIT, Andrei PREPELIȚĂ, Alexandru COSTACHE.

In minutul 07, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, GABRIEL Rodrigues de Moura
In minutul 07, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Petre Daniel IVANOVICI
GOOOL! Gol marcat pentru Sepsi OSK Sfântu Gheorghe de Marko SIMONOVSKI (atacant). In minutul 35 al partidei dintre Sepsi OSK Sfântu Gheorghe si Concordia Chiajna, Sepsi OSK Sfântu Gheorghe deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 42, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Paul Ștefan BATIN
In minutul 44, schimbare, iese fundaș central Igor JOVANOVIC si intra Aleksandr KARNITSKIY
GOOOL! Gol marcat pentru Sepsi OSK Sfântu Gheorghe de Florin Bogdan ŞTEFAN (mijlocaș stânga). In minutul 45+1 al partidei dintre Sepsi OSK Sfântu Gheorghe si Concordia Chiajna, scorul devine 2 - 0.
In minutul 57, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Gabriel Eugen MATEI
In minutul 59, Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - Concordia Chiajna, scor 3 - 0, gol din penalty transformat pentru Sepsi OSK Sfântu Gheorghe de Bryan NOUVIER
In minutul 65, schimbare, iese fundaș stânga Daisuke Caumanday SATO si intra Stephan Leonard DRĂGHICI
In minutul 68, schimbare, iese mijlocaș central Marian CRISTESCU si intra Ghislain GUESSAN
In minutul 76, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU
In minutul 77, schimbare, iese mijlocaș dreapta Bryan NOUVIER si intra Joseph MENSAH
In minutul 79, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Ousmane Diarassouba VIERA

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 0 pentru echipa Sepsi OSK Sfântu Gheorghe.

GABRIEL 07’
07’ Petre IVANOVICI
1 - 0 Marko SIMONOVSKI 35’
42’ Paul BATIN
Igor JOVANOVIC
Aleksandr KARNITSKIY
44’
2 - 0 Florin ȘTEFAN 45+1’
57’ Gabriel MATEI
3 - 0 penalty Bryan NOUVIER 59’
Daisuke SATO
Stephan DRĂGHICI
65’
68’ Marian CRISTESCU
Ghislain GUESSAN
76’ Ștefan BĂRBOIANU