Arbitri asistenţi Ciprian Florin Danșa (Satu Mare), Adrian Popescu (Craiova)
Arbitru observator Iosif Olah (Sf Gheorghe)
Observator Imilian Șerbănică (București)
Spectatori 300

Meciul din data 01.02.2019 dintre echipele Concordia Chiajna si FC Botoșani se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 300 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Cătălin Găman (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Ciprian Florin Danșa (Satu Mare), Adrian Popescu (Craiova).

Concordia Chiajna: Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Adrian ROPOTAN, Simon Moise MĂZĂRACHE, Andrei Ovidiu MARC, Ghislain GUESSAN, Nicolás Martín GOROBSOV, Alessandro CAPARCO, Nicușor FOTA, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Tha'er Fayed BAWAB, Alexandru Cristian ALBU si rezervele: NIVALDO Alves Freitas Santos, Andrei PREPELIȚĂ, Petre Daniel IVANOVICI, Alexandru Doru GREAB, Andrei RADU, Alexandru STĂNICĂ.

FC Botoșani: George Andrei MIRON, Jonathan Emanuel RODRÍGUEZ, Aristidis SOILEDIS, Eduard PAP, Hervin ONGENDA, Lossémy KARABOUÉ, Cătălin Gheorghiță GOLOFCA, Lóránd Levente FÜLÖP, Andrei Ioan DUMITRAȘ, Diego FABBRINI, Andrei Andonie BURCĂ si rezervele: Mihaiță Alexandru ROMAN, Marian TÂRȘĂ, Enriko PAPA, Martin FRAISL, Andrei CHINDRIȘ.

In minutul 29, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Simon Moise MĂZĂRACHE
In minutul 33, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU
In minutul 36, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Tha'er Fayed BAWAB
In minutul 52, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, Jonathan Emanuel RODRÍGUEZ
In minutul 63, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Adrian ROPOTAN
In minutul 70, schimbare, iese mijlocaș defensiv Lossémy KARABOUÉ si intra Mihaiță Alexandru ROMAN
In minutul 71, schimbare, iese mijlocaș stânga Nicușor FOTA si intra Andrei RADU
GOOOL! Gol marcat pentru FC Botoșani de Diego FABBRINI (mijlocaș central). In minutul 72 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Botoșani, FC Botoșani deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 73, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, Marian TÂRȘĂ
In minutul 76, schimbare, iese atacant Tha'er Fayed BAWAB si intra Petre Daniel IVANOVICI
In minutul 76, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Andrei RADU
In minutul 78, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Ghislain GUESSAN
In minutul 78, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, George Andrei MIRON
In minutul 79, schimbare, iese mijlocaș central Nicolás Martín GOROBSOV si intra Andrei PREPELIȚĂ
In minutul 80, schimbare, iese mijlocaș stânga Cătălin Gheorghiță GOLOFCA si intra Laurențiu Cosmin BUȘ
In minutul 90, schimbare, iese atacant Lóránd Levente FÜLÖP si intra Andrei CHINDRIȘ

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa FC Botoșani.

Tha'er BAWAB 36’
52’ Jonathan RODRÍGUEZ
Adrian ROPOTAN 63’
70’ Lossémy KARABOUÉ
Mihăiță ROMAN II
Nicușor FOTA
Andrei RADU
71’
0 - 1 72’ Diego FABBRINI
73’ marian_tarsa TÂRȘĂ