Arbitri asistenţi Imre Laszlo Bucsi (Sf Gheorghe), Alexandru Vodă (Alba Iulia)
Arbitru observator Cristian Nica (Ploiești)
Observator Romulus Gabor (Hunedoara)
Spectatori 150

Meciul din data 25.02.2019 dintre echipele Concordia Chiajna si FC Voluntari se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 150 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marian Barbu (Făgăraș) impreuna cu arbitrii asistenti Imre Laszlo Bucsi (Sf Gheorghe), Alexandru Vodă (Alba Iulia).

Concordia Chiajna: Alessandro CAPARCO, Georgios KOUTROUBIS, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Nicolás Martín GOROBSOV, Marian CRISTESCU, Liassine CADAMURO Bentaïba, Marius Silviu ALEXE, Adrian ROPOTAN, Andrei RADU, NIVALDO Alves Freitas Santos, Joao MEIRA si rezervele: Andrei Ovidiu MARC, Petre Daniel IVANOVICI, Alexandru Doru GREAB, Nicușor FOTA, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Alexandru Cristian ALBU, Milan KOCIĆ.

FC Voluntari: Franco SIGNORELLI, Alexandru TUDORIE, Alexandru Nicolae VLAD, Cosmin Andrei VÂTCĂ, Richard GADZE, Aissa Bilal LAÏDOUNI, Alexandru Ilie RĂUŢĂ, Jetmir KRASNIQI, Ion GHEORGHE, Igor ARMAŞ, Ionuț BALAUR si rezervele: Ricardo José Veiga Varzim Miranda RICARDINHO, Mircea Valentin LEASĂ, Răzvan Gabriel PETRARIU, Robert George HODOROGEA, Gabriel Mihai DEAC, Adrian Ionuț BĂLAN, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ.

In minutul 11, schimbare, iese mijlocaș defensiv Franco SIGNORELLI si intra Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ
In minutul 20, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU
In minutul 31, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Adrian ROPOTAN
In minutul 31, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Jetmir KRASNIQI
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga NIVALDO Alves Freitas Santos si intra Milan KOCIĆ
In minutul 67, schimbare, iese mijlocaș dreapta Ion GHEORGHE si intra Gabriel Mihai DEAC
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Milan KOCIĆ (rezervă). In minutul 69 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Voluntari, Concordia Chiajna deschide scorul: 1 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Alexandru TUDORIE (atacant). In minutul 71 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Voluntari, FC Voluntari reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 73, schimbare, iese mijlocaș central Marian CRISTESCU si intra Alexandru Cristian ALBU
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Ionuț BALAUR (fundaș central). In minutul 76 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Voluntari, scorul devine 1 - 2.
In minutul 78, schimbare, iese mijlocaș defensiv Adrian ROPOTAN si intra Petre Daniel IVANOVICI
In minutul 84, schimbare, iese fundaș dreapta Jetmir KRASNIQI si intra Ricardo José Veiga Varzim Miranda RICARDINHO
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Richard GADZE (mijlocaș stânga). In minutul 87 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Voluntari, scorul devine 1 - 3.

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 1 pentru echipa FC Voluntari.

TUDORIE
11’ Franco SIGNORELLI