Arbitri asistenţi Mircea Orbuleț (București), Daniel Hulubei (Vaslui)
Arbitru observator Nicolae Grigorescu (Timișoara)
Observator Ioan Bogdan (Arad)
Spectatori 3000

Meciul din data 03.03.2019 dintre echipele CFR 1907 Cluj si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe se disputa in localitatea Cluj pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. in fata a 3000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Rădulescu (București) impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Orbuleț (București), Daniel Hulubei (Vaslui).

CFR 1907 Cluj: PAULO VINÍCIUS de Souza Nascimento, Billel OMRANI, Andrei Iosif MUREŞAN, Cristian Marian MANEA, Alexandru IONIŢĂ II, Emmanuel Juan CULIO, Mihai Cătălin BORDEIANU, Giedrius ARLAUSKIS, George Marius ȚUCUDEAN, Damjan ĐOKOVIĆ, Ionuț Andrei PETELEU si rezervele: Ovidiu Ștefan HOBAN, Thierry MOUTINHO, Ádám LANG, JESÚS Fernández Collado, Valentin Ionuţ COSTACHE, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Claudiu Adrian Mihai PETRILA.

Sepsi OSK Sfântu Gheorghe: Daisuke Caumanday SATO, Stefan VELEV, Ousmane Diarassouba VIERA, Florin Bogdan ŞTEFAN, Adrián RUS, Joseph MENSAH, Aleksandr KARNITSKIY, Igor JOVANOVIC, Yasin HAMED, Dylan Armando FLORES Knowles, FEJÉR Bela Csongor si rezervele: Sebastian RUDOL, Aboud Omar KHAMIS, Roland NICZULY, Attila László HADNAGY, Nicolae CARNAT.

In minutul 12, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Adrián RUS
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de George Marius ȚUCUDEAN (atacant). In minutul 15 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 62, schimbare, iese mijlocaș dreapta Joseph MENSAH si intra Nicolae CARNAT
In minutul 69, schimbare, iese atacant George Marius ȚUCUDEAN si intra Valentin Ionuţ COSTACHE
In minutul 72, schimbare, iese atacant Yasin HAMED si intra Attila László HADNAGY
In minutul 84, schimbare, iese extremă dreapta Alexandru IONIŢĂ II si intra Thierry MOUTINHO
In minutul 88, schimbare, iese mijlocaș central Mihai Cătălin BORDEIANU si intra Ovidiu Ștefan HOBAN

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.