Arbitru Andrei Florin Chivulete (București)
Arbitri asistenţi Gabriel Sabin Stroe (Pitești), Adrian Popescu (Craiova)
Arbitru observator Iosif Olah (Sf Gheorghe)
Observator Constantin Stătescu (București)
Spectatori 955

Meciul din data 01.03.2019 dintre echipele Dinamo București si Concordia Chiajna se disputa in localitatea București pe stadionul Dinamo. in fata a 955 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Andrei Florin Chivulete (București) impreuna cu arbitrii asistenti Gabriel Sabin Stroe (Pitești), Adrian Popescu (Craiova).

Dinamo București: Reda JAADI, Ricardo Florin GRIGORE, Ioan Constantin FILIP, Naser ALIJI, Rachid AÏT-ATMANE, Linas KLIMAVIČIUS, Deian Cristian SORESCU, Dan Nicolae NISTOR, Vlad Ionuț MUŢIU, Mattia MONTINI, Nabil JAADI si rezervele: Denis CIOBOTARIU, Simon Terwase ZENKE, Athanasios PAPAZOGLOU, Mamoutou N'DIAYE, Jordan David MUSTOE, Daniel Iliuță POPA.

Concordia Chiajna: Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Nicolás Martín GOROBSOV, Alexandru Doru GREAB, Georgios KOUTROUBIS, Joao MEIRA, Milan KOCIĆ, Andrei RADU, Adrian ROPOTAN, Liassine CADAMURO Bentaïba, Marius Silviu ALEXE, Alexandru Cristian ALBU si rezervele: Marian CRISTESCU, Ghislain GUESSAN, Petre Daniel IVANOVICI, NIVALDO Alves Freitas Santos, Nicușor FOTA, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Alessandro CAPARCO.

In minutul 10, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Adrian ROPOTAN
In minutul 27, schimbare, iese atacant Mattia MONTINI si intra Athanasios PAPAZOGLOU
In minutul 36, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Rachid AÏT-ATMANE
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Athanasios PAPAZOGLOU (rezervă). In minutul 39 al partidei dintre Dinamo București si Concordia Chiajna, Dinamo București deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 46, schimbare, iese fundaș central Georgios KOUTROUBIS si intra Nicușor FOTA
In minutul 46, schimbare, iese fundaș stânga Andrei RADU si intra Marian CRISTESCU
In minutul 50, schimbare, iese mijlocaș dreapta Nabil JAADI si intra Simon Terwase ZENKE
In minutul 64, schimbare, iese mijlocaș central Rachid AÏT-ATMANE si intra Mamoutou N'DIAYE
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Deian Cristian SORESCU (fundaș dreapta). In minutul 66 al partidei dintre Dinamo București si Concordia Chiajna, scorul devine 2 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Adrian ROPOTAN (mijlocaș dreapta). In minutul 69 al partidei dintre Dinamo București si Concordia Chiajna, scorul devine 2 - 1.
In minutul 70, schimbare, iese extremă stânga Marius Silviu ALEXE si intra Ghislain GUESSAN
In minutul 73, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Nicolás Martín GOROBSOV
In minutul 78, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Athanasios PAPAZOGLOU
In minutul 81, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Milan KOCIĆ
In minutul 82, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa Dinamo București.

KOCIĆ
10’ Adrian ROPOTAN
Mattia MONTINI
Athanasios PAPAZOGLOU
27’
Rachid AIT-ATMANE 36’
1 - 0 Athanasios PAPAZOGLOU 39’
46’ Giorgos KOUTROUBIS
Nicușor FOTA
46’ Andrei RADU
Marian CRISTESCU
Nabil JAADI N.
Simon ZENKE
50’
Rachid AIT-ATMANE
Mamoutou N'DIAYE
64’
2 - 0 Deian SORESCU 66’
2 - 1 69’ Adrian ROPOTAN
70’ Marius ALEXE
Ghislain GUESSAN
73’ Nicolás GOROBSOV
Athanasios PAPAZOGLOU 78’
81’ Milan KOCIĆ
82’ Răzvan GRĂDINARU