Arbitri asistenţi Marius Nicoară (DT Severin), Daniel Mitruți (Craiova)
Arbitru observator Eduard Dumitrescu (Pitești)
Observator Mihai Stancu (București)
Spectatori 3500

Meciul din data 02.03.2019 dintre echipele FC Voluntari si Fotbal Club FCSB se disputa in localitatea Voluntari pe stadionul Anghel Iordănescu. in fata a 3500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Marius Nicoară (DT Severin), Daniel Mitruți (Craiova).

FC Voluntari: Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ, Ionuț BALAUR, Igor ARMAŞ, Ion GHEORGHE, Cosmin Andrei VÂTCĂ, Alexandru Nicolae VLAD, Alexandru TUDORIE, Ricardo José Veiga Varzim Miranda RICARDINHO, Aissa Bilal LAÏDOUNI, Richard GADZE, Alexandru Ilie RĂUŢĂ si rezervele: Gabriel Mihai DEAC, Adrian Ionuț BĂLAN, Francis Florin BĂLAN, Adelin Shiva PÂRCĂLABU, Răzvan Gabriel PETRARIU, Mircea Valentin LEASĂ, Robert George HODOROGEA.

Fotbal Club FCSB: Adrian Ioan HORA, Florentin MATEI, FILIPE Andrade TEIXEIRA, Dragoş Ionuţ NEDELCU, Doru Mihai PINTILII, Mihai ROMAN I, Alexandru Constantin STAN, Florin Lucian TĂNASE, Lucian Ionuț FILIP, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Romario Sandu BENZAR si rezervele: Olimpiu Vasile MORUȚAN, Raul Andrei RUSESCU, Adrian Marius STOIAN, Andrei Daniel VLAD, Harlem-Eddy GNOHÉRÉ, Florinel Teodor COMAN.

In minutul 14, FC Voluntari - Fotbal Club FCSB, scor 0 - 1, gol din penalty transformat pentru Fotbal Club FCSB de Florin Lucian TĂNASE
In minutul 25, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Alexandru Ilie RĂUŢĂ
In minutul 27, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, FILIPE Andrade TEIXEIRA
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Igor ARMAŞ (fundaș central). In minutul 28 al partidei dintre FC Voluntari si Fotbal Club FCSB, FC Voluntari reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 41, schimbare, iese mijlocaș defensiv Doru Mihai PINTILII si intra Adrian Marius STOIAN
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ (mijlocaș defensiv). In minutul 45+1 al partidei dintre FC Voluntari si Fotbal Club FCSB, scorul devine 2 - 1.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Mihai ROMAN I si intra Olimpiu Vasile MORUȚAN
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Florentin MATEI si intra Harlem-Eddy GNOHÉRÉ
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Adrian Ioan HORA (atacant). In minutul 48 al partidei dintre FC Voluntari si Fotbal Club FCSB, Fotbal Club FCSB reuseste egalarea, scorul devine 2 - 2.
In minutul 50, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Richard GADZE
In minutul 76, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Alexandru Nicolae VLAD
In minutul 76, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Aissa Bilal LAÏDOUNI
In minutul 78, schimbare, iese mijlocaș dreapta Ion GHEORGHE si intra Gabriel Mihai DEAC
In minutul 81, jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, FILIPE Andrade TEIXEIRA a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. Fotbal Club FCSB ramane din minutul 81 in 10 jucatori.
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Gabriel Mihai DEAC
In minutul 90+3, jucatorul echipei FC Voluntari, Gabriel Mihai DEAC a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. FC Voluntari ramane din minutul 90+3 in 10 jucatori.

Meciul s-a incheiat cu scorul egal 2 - 2.