CFR 1907 Cluj - Astra Giurgiu - 30.03.2019 English version
Data disputării 30.03.2019 - 21:30
Localitatea Cluj
Arbitru Radu Petrescu (București)
Arbitri asistenţi Adrian Radu Ghinguleac (București), Mircea Mihail Grigoriu (București)
Arbitru observator Zoltan Szekely (Baia Mare)
Observator Dan Potocianu (Reșița)
Spectatori 3000

Meciul din data 30.03.2019 dintre echipele CFR 1907 Cluj si Astra Giurgiu se disputa in localitatea Cluj pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. in fata a 3000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Radu Petrescu (București) impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Radu Ghinguleac (București), Mircea Mihail Grigoriu (București).

CFR 1907 Cluj: Alexandru IONIŢĂ II, Damjan ĐOKOVIĆ, Ciprian Ioan DEAC, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Mihai Cătălin BORDEIANU, Kévin BOLI, Cristian Marian MANEA, Billel OMRANI, PAULO VINÍCIUS de Souza Nascimento, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Giedrius ARLAUSKIS si rezervele: JESÚS Fernández Collado, Ovidiu Ștefan HOBAN, Valentin Ionuţ COSTACHE, Cristian Ionuț BUD, Thierry MOUTINHO, Andrei Iosif MUREŞAN, Ionuț Andrei PETELEU.

Astra Giurgiu: David Beniamin LAZAR, Claudiu BELU-IORDACHE, Mihai Ionuț BUTEAN, Mike CESTOR Botuli, Radu CRIŞAN, Valentin GHEORGHE, Azdren LLULLAKU, Filip MRZLJAK, Risto RADUNOVIĆ, ROMÁRIO Santos Pires, Neluț Stelian ROȘU si rezervele: Ionuţ Ciprian BICEANU, Julien Antoine BÈGUE, ERICO Constantino da Silva, MIGUEL José Oliveira Silva SANTOS, Romario Răzvan MOISE, Jacques ZOUA Daogari, Silviu BALAURE.

In minutul 45, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Azdren LLULLAKU
In minutul 46, schimbare, iese extremă dreapta Alexandru IONIŢĂ II si intra Thierry MOUTINHO
In minutul 49, schimbare, iese fundaș central Mike CESTOR Botuli si intra ERICO Constantino da Silva
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Mihai Cătălin BORDEIANU (mijlocaș central). In minutul 60 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Astra Giurgiu, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș ofensiv Neluț Stelian ROȘU si intra Ionuţ Ciprian BICEANU
In minutul 85, schimbare, iese extremă stânga Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN si intra Valentin Ionuţ COSTACHE
In minutul 85, schimbare, iese fundaș stânga Risto RADUNOVIĆ si intra Silviu BALAURE
In minutul 88, schimbare, iese atacant Billel OMRANI si intra Cristian Ionuț BUD
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Thierry MOUTINHO

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.