Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - Astra Giurgiu - 15.04.2019 English version
Data disputării 15.04.2019 - 21:00
Localitatea Sfântu Gheorghe
Arbitru George Rădulescu (București)
Arbitri asistenţi Alexandru Vodă (Alba Iulia), Ionel Valentin Dumitru (Gherghița - Ph_
Arbitru observator Sorin Boca (Iași)
Observator Romulus Chihaia (București)
Spectatori 2500

Meciul din data 15.04.2019 dintre echipele Sepsi OSK Sfântu Gheorghe si Astra Giurgiu se disputa in localitatea Sfântu Gheorghe pe stadionul Municipal. in fata a 2500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Rădulescu (București) impreuna cu arbitrii asistenti Alexandru Vodă (Alba Iulia), Ionel Valentin Dumitru (Gherghița - Ph_.

Sepsi OSK Sfântu Gheorghe: Roland NICZULY, Florin Bogdan ŞTEFAN, Bryan NOUVIER, GABRIEL Rodrigues de Moura, Joseph MENSAH, Aleksandr KARNITSKIY, Igor JOVANOVIC, Aboud Omar KHAMIS, Ibrahima TANDIA, Stefan VELEV, Ousmane Diarassouba VIERA si rezervele: Yasin HAMED, István Sándor FÜLÖP, Dylan Armando FLORES Knowles, Sebastian RUDOL, Gabriel Cristian VAŞVARI, FEJÉR Bela Csongor.

Astra Giurgiu: Florin BEJAN, Ionuţ Ciprian BICEANU, Mihai Ionuț BUTEAN, Mike CESTOR Botuli, Constantin Cristian DIMA, David Beniamin LAZAR, Romario Răzvan MOISE, Filip MRZLJAK, Neluț Stelian ROȘU, Jacques ZOUA Daogari, Silviu BALAURE si rezervele: Vahid HAMBO, Julien Antoine BÈGUE, ERICO Constantino da Silva, Valentin GHEORGHE, Azdren LLULLAKU, MIGUEL José Oliveira Silva SANTOS, Risto RADUNOVIĆ.

In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Joseph MENSAH si intra István Sándor FÜLÖP
In minutul 56, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Filip MRZLJAK
In minutul 56, schimbare, iese mijlocaș stânga Ionuţ Ciprian BICEANU si intra Azdren LLULLAKU
In minutul 61, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Azdren LLULLAKU
In minutul 63, schimbare, iese mijlocaș defensiv Filip MRZLJAK si intra Julien Antoine BÈGUE
In minutul 63, schimbare, iese mijlocaș defensiv Stefan VELEV si intra Gabriel Cristian VAŞVARI
In minutul 71, schimbare, iese mijlocaș defensiv Aleksandr KARNITSKIY si intra Dylan Armando FLORES Knowles
In minutul 72, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Gabriel Cristian VAŞVARI
In minutul 72, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Romario Răzvan MOISE
In minutul 80, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Aboud Omar KHAMIS
In minutul 80, schimbare, iese mijlocaș dreapta Silviu BALAURE si intra Valentin GHEORGHE
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Mike CESTOR Botuli (fundaș central). In minutul 88 al partidei dintre Sepsi OSK Sfântu Gheorghe si Astra Giurgiu, Astra Giurgiu deschide scorul: 0 - 1.

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Astra Giurgiu.