Arbitri asistenţi Alexandru Cerei (Cluj), Gabriel Bîrjac (Zalău)
Arbitru observator Cornel Sorescu (Pitești)
Observator Marian Bucurescu (București)
Spectatori 485

Meciul din data 12.04.2019 dintre echipele Concordia Chiajna si Dunărea Călărași se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 485 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Horațiu Mircea Feșnic (Cluj) impreuna cu arbitrii asistenti Alexandru Cerei (Cluj), Gabriel Bîrjac (Zalău).

Concordia Chiajna: Andrei Ovidiu MARC, Georgios KOUTROUBIS, Petre Daniel IVANOVICI, Nicolás Martín GOROBSOV, Nicușor FOTA, Marian CRISTESCU, Liassine CADAMURO Bentaïba, Tha'er Fayed BAWAB, Marius Silviu ALEXE, Adrian ROPOTAN, Victor Teodor RÂMNICEANU si rezervele: Alessandro CAPARCO, Joao MEIRA, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Alexandru STĂNICĂ, NIVALDO Alves Freitas Santos.

Dunărea Călărași: Gaston Xavier MENDY, Gabriel Bogdan SIMION, Aymen SOUDA, Cătălin George STRATON, Mediop NDIAYE, Srdjan LUCHIN, Gabriel Cristian IANCU, Georgian HONCIU, Filip GLIGOROV, Abdelmajid Najib AMMARI, Alin DOBROSAVLEVICI si rezervele: Junior MAPUKU, Hamidou KEYTA, Conor HENDERSON, Steliano FILIP, Nicolae CALANCEA, Selim BEN DJEMIA, Daniel BENZAR.

In minutul 14, schimbare, iese extremă stânga Marius Silviu ALEXE si intra NIVALDO Alves Freitas Santos
In minutul 21, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Andrei Ovidiu MARC
In minutul 27, Concordia Chiajna - Dunărea Călărași, scorul este 1 - 0. Autogol, inscris de Alin DOBROSAVLEVICI
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Andrei Ovidiu MARC (fundaș central). In minutul 45 al partidei dintre Concordia Chiajna si Dunărea Călărași, scorul devine 2 - 0.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Georgian HONCIU si intra Conor HENDERSON
In minutul 46, schimbare, iese extremă stânga Aymen SOUDA si intra Hamidou KEYTA
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de NIVALDO Alves Freitas Santos (rezervă). In minutul 69 al partidei dintre Concordia Chiajna si Dunărea Călărași, scorul devine 3 - 0.
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș central Gabriel Bogdan SIMION si intra Daniel BENZAR
In minutul 74, schimbare, iese portar Victor Teodor RÂMNICEANU si intra Alessandro CAPARCO
In minutul 82, schimbare, iese extremă dreapta Marian CRISTESCU si intra Ștefan Nicolae BĂRBOIANU
In minutul 85, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Georgios KOUTROUBIS

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 0 pentru echipa Concordia Chiajna.