Arbitri asistenţi Bogdan Velicu (București), Stelian Slabu (Brașov)
Arbitru observator Augustus Constantin (Rm. Vâlcea)
Observator Cătălin Cursaru (Ploiești)
Spectatori 1000

Meciul din data 18.05.2019 dintre echipele Concordia Chiajna si Dinamo București se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 1000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marian Barbu (Făgăraș) impreuna cu arbitrii asistenti Bogdan Velicu (București), Stelian Slabu (Brașov).

Concordia Chiajna: Andrei RADU, NIVALDO Alves Freitas Santos, Milan KOCIĆ, Joao MEIRA, Petre Daniel IVANOVICI, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Liassine CADAMURO Bentaïba, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Tha'er Fayed BAWAB, Victor Teodor RÂMNICEANU, Adrian ROPOTAN si rezervele: Alexandru Doru GREAB, Jules ILOKI, Ghislain GUESSAN, Marian CRISTESCU, Alexandru STĂNICĂ.

Dinamo București: Dan Nicolae NISTOR, Daniel Iliuță POPA, Simon Terwase ZENKE, Mamoutou N'DIAYE, Mattia MONTINI, Parfait MANDANDA, Linas KLIMAVIČIUS, Ricardo Florin GRIGORE, Damien DUSSAUT, Denis CIOBOTARIU, Reda JAADI si rezervele: Ionuț Daniel ȘERBAN, Athanasios PAPAZOGLOU, Vlad Ionuț MUŢIU, Facundo MALLO Blanco, Elvis KABASHI, Nabil JAADI, Alexandre Domingos CHRISTOVÃO M'Futila.

In minutul 41, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Ricardo Florin GRIGORE
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Mattia MONTINI (atacant). In minutul 59 al partidei dintre Concordia Chiajna si Dinamo București, Dinamo București deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 63, schimbare, iese atacant Daniel Iliuță POPA si intra Alexandre Domingos CHRISTOVÃO M'Futila
In minutul 63, schimbare, iese extremă dreapta NIVALDO Alves Freitas Santos si intra Marian CRISTESCU
In minutul 64, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Andrei RADU
In minutul 71, schimbare, iese atacant Mattia MONTINI si intra Nabil JAADI
In minutul 72, schimbare, iese fundaș stânga Andrei RADU si intra Alexandru STĂNICĂ
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Reda JAADI (mijlocaș stânga). In minutul 75 al partidei dintre Concordia Chiajna si Dinamo București, scorul devine 0 - 2.
In minutul 77, schimbare, iese mijlocaș central Adrian ROPOTAN si intra Ghislain GUESSAN
In minutul 83, schimbare, iese rezervă Nabil JAADI si intra Athanasios PAPAZOGLOU

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa Dinamo București.