Data disputării 15.07.2019 - 21:00
Stadion Central
Localitatea Ovidiu
Arbitru Marcel Bîrsan (București)
Arbitri asistenţi Adrian Radu Ghinguleac (București), Mircea Orbuleț (București)
Arbitru observator Cristian Nica (Ploiești)
Observator Paul Mincu (București)
Spectatori 4500

Meciul din data 15.07.2019 dintre echipele FC Viitorul si Dinamo București se disputa in localitatea Ovidiu pe stadionul Central. in fata a 4500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marcel Bîrsan (București) impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Radu Ghinguleac (București), Mircea Orbuleț (București).

FC Viitorul: George Dănuț GANEA, Árpád Ors György TORDAI, Bogdan Ionuț ŢÂRU, Gabriel Cristian IANCU, Sebastian MLADEN, Alexandru MĂŢAN, Lyes Hafid HOURI, Paul Alexandru IACOB, Bradley DE NOOIJER, Andrei Viorel ARTEAN, Vlad Alexandru ACHIM si rezervele: Virgil Eugen GHIȚĂ, ERIC de Oliveira Pereira, Cătălin Vasile CĂBUZ, Andrei Virgil CIOBANU, Andreas Cristian CALCAN, Radu Ștefăniță BOBOC, Alexi Paul PITU.

Dinamo București: Cătălin George STRATON, Florin BEJAN, Deian Cristian SORESCU, Alexandru Ilie RĂUŢĂ, Linas KLIMAVIČIUS, Robert Marian MOLDOVEANU, Mattia MONTINI, Filip MRZLJAK, Ricardo Florin GRIGORE, Kévin BRU, GABRIEL Rodrigues de Moura si rezervele: Andrei Dumitru SIN, Daniel Iliuță POPA, Riccardo PISCITELLI, Ioan Constantin FILIP, Denis CIOBOTARIU.

GOOOL! Gol marcat pentru FC Viitorul de Gabriel Cristian IANCU (extremă dreapta). In minutul 09 al partidei dintre FC Viitorul si Dinamo București, FC Viitorul deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 46, schimbare, iese fundaș stânga Ricardo Florin GRIGORE si intra Andrei Dumitru SIN
GOOOL! Gol marcat pentru FC Viitorul de George Dănuț GANEA (atacant). In minutul 48 al partidei dintre FC Viitorul si Dinamo București, scorul devine 2 - 0.
In minutul 50, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Mattia MONTINI
In minutul 51, schimbare, iese mijlocaș dreapta Deian Cristian SORESCU si intra Daniel Iliuță POPA
In minutul 58, schimbare, iese fundaș central Paul Alexandru IACOB si intra Virgil Eugen GHIȚĂ
In minutul 61, schimbare, iese mijlocaș defensiv Filip MRZLJAK si intra Slavko PEROVIĆ
In minutul 65, schimbare, iese atacant George Dănuț GANEA si intra Andreas Cristian CALCAN
GOOOL! Gol marcat pentru FC Viitorul de Andreas Cristian CALCAN (rezervă). In minutul 66 al partidei dintre FC Viitorul si Dinamo București, scorul devine 3 - 0.
In minutul 68, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Daniel Iliuță POPA
In minutul 68, schimbare, iese extremă stânga Alexandru MĂŢAN si intra ERIC de Oliveira Pereira
GOOOL! Gol marcat pentru FC Viitorul de Gabriel Cristian IANCU (extremă dreapta). In minutul 69 al partidei dintre FC Viitorul si Dinamo București, scorul devine 4 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru FC Viitorul de ERIC de Oliveira Pereira (rezervă). In minutul 70 al partidei dintre FC Viitorul si Dinamo București, scorul devine 5 - 0.
In minutul 74, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Viitorul, Andrei Viorel ARTEAN

Meciul s-a incheiat cu scorul 5 - 0 pentru echipa FC Viitorul.