Arbitri asistenţi Ciprian Florin Danșa (Satu Mare), Vlad Bârleanu (București)
Arbitru observator Irina Mîrț (București)
Observator Adrian Ionescu (București)
Spectatori 500

Meciul din data 20.07.2019 dintre echipele si CFR 1907 Cluj se disputa in localitatea Voluntari pe stadionul Anghel Iordănescu. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marius Avram (București) impreuna cu arbitrii asistenti Ciprian Florin Danșa (Satu Mare), Vlad Bârleanu (București).

: Bogdan Florin BARBU, Florin Vasile ACHIM, Alexandru BUZIUC, Mihai DOBRESCU, Okan CHATZITERZOGLOU, Philippe NSIAH, Răzvan Bogdan PATRICHE, Alexandru Ionuț POPESCU, Andrei RĂUȚĂ, Adrian Gheorghe ŞUT si rezervele: Danny ESTEVES, Vasile OLARIU, Ioan Paul PAȚURCĂ, Paul Ovidiu PÂRVULESCU, Jakub VOJTUŠ.

CFR 1907 Cluj: Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Mario Junior RONDÓN Fernández, Damjan ĐOKOVIĆ, Cătălin Mihai ITU, Yacouba SYLLA, Ionuț Andrei PETELEU, Andrei Iosif MUREŞAN, Giedrius ARLAUSKIS, Andrei Andonie BURCĂ, Mike CESTOR Botuli, Valentin Ionuţ COSTACHE si rezervele: Michaël PEREIRA, Mateo SUŠIĆ, Claudiu Adrian Mihai PETRILA, Billel OMRANI, Luis AURELIO, Ovidiu Ștefan HOBAN.

GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Mike CESTOR Botuli (fundaș stânga). In minutul 11 al partidei dintre si CFR 1907 Cluj, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 0 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Valentin Ionuţ COSTACHE (extremă dreapta). In minutul 15 al partidei dintre si CFR 1907 Cluj, scorul devine 0 - 2.
In minutul 43, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Răzvan Bogdan Nichita NICHITA
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Cătălin Mihai ITU (mijlocaș stânga). In minutul 45+3 al partidei dintre si CFR 1907 Cluj, scorul devine 0 - 3.
In minutul 46, schimbare, iese si intra Ioan Paul PAȚURCĂ
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș defensiv Okan CHATZITERZOGLOU si intra Jakub VOJTUŠ
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Cătălin Mihai ITU si intra Luis AURELIO
In minutul 47, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Luis AURELIO
In minutul 55, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Andrei RĂUȚĂ
In minutul 56, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Jakub VOJTUŠ
In minutul 58, jucatorul echipei , Andrei RĂUȚĂ a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. ramane din minutul 58 in 10 jucatori.
In minutul 63, schimbare, iese mijlocaș dreapta Damjan ĐOKOVIĆ si intra Michaël PEREIRA
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Luis AURELIO (rezervă). In minutul 72 al partidei dintre si CFR 1907 Cluj, scorul devine 0 - 4.
In minutul 72, schimbare, iese atacant Philippe NSIAH si intra Danny ESTEVES
In minutul 86, schimbare, iese atacant Mario Junior RONDÓN Fernández si intra Claudiu Adrian Mihai PETRILA
In minutul 90, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Claudiu Adrian Mihai PETRILA
GOOOL! Gol marcat pentru de Mihai DOBRESCU (fundaș stânga). In minutul 90+2 al partidei dintre si CFR 1907 Cluj, scorul devine 1 - 4.

Meciul s-a incheiat cu scorul 4 - 1 pentru echipa CFR 1907 Cluj.