Arbitru Andrei Florin Chivulete (București)
Arbitri asistenţi Mircea Mihail Grigoriu (București), Adrian Vornicu (Iași)
Arbitru observator Cristian Nica (Ploiești)
Observator Cătălin Cursaru (Ploiești)
Spectatori 5000

Meciul din data 27.07.2019 dintre echipele CFR 1907 Cluj si Dinamo București se disputa in localitatea Cluj pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. in fata a 5000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Andrei Florin Chivulete (București) impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Mihail Grigoriu (București), Adrian Vornicu (Iași).

CFR 1907 Cluj: Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Ionuț Andrei PETELEU, Michaël PEREIRA, Andrei Iosif MUREŞAN, Cătălin Mihai ITU, Valentin Ionuţ COSTACHE, Mike CESTOR Botuli, Mihai Ionuț BUTEAN, Luis AURELIO, Giedrius ARLAUSKIS, Ovidiu Ștefan HOBAN si rezervele: Yacouba SYLLA, Mateo SUŠIĆ, Claudiu Adrian Mihai PETRILA, Billel OMRANI, Andrei Andonie BURCĂ.

Dinamo București: GABRIEL Rodrigues de Moura, Ioan Constantin FILIP, Ricardo Florin GRIGORE, Robert Marian MOLDOVEANU, Mattia MONTINI, Filip MRZLJAK, Riccardo PISCITELLI, Alexandru Ilie RĂUŢĂ, Andrei Dumitru SIN, Deian Cristian SORESCU, Florin BEJAN si rezervele: Kévin BRU, Denis CIOBOTARIU, Geani Mihai CREȚU, Linas KLIMAVIČIUS, Daniel Iliuță POPA, Cătălin George STRATON.

In minutul 11, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Giedrius ARLAUSKIS
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Cătălin Mihai ITU si intra Billel OMRANI
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Filip MRZLJAK si intra Kévin BRU
In minutul 60, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Valentin Ionuţ COSTACHE
In minutul 63, schimbare, iese extremă dreapta Michaël PEREIRA si intra Sebastian MAILAT
In minutul 66, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Ovidiu Ștefan HOBAN
In minutul 73, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Sebastian MAILAT
In minutul 78, schimbare, iese extremă stânga Robert Marian MOLDOVEANU si intra Andreas Mircea MIHAIU
In minutul 83, CFR 1907 Cluj - Dinamo București, scor 1 - 0, gol din penalty transformat pentru CFR 1907 Cluj de Billel OMRANI
In minutul 85, schimbare, iese mijlocaș stânga Ioan Constantin FILIP si intra Daniel Iliuță POPA
In minutul 88, jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Sebastian MAILAT a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. CFR 1907 Cluj ramane din minutul 88 in 10 jucatori.
In minutul 90, schimbare, iese extremă stânga Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN si intra Andrei Andonie BURCĂ

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.

Billel OMRANI
46’
46’ Filip MRZLJAK
Kévin BRU
Valentin COSTACHE 60’
Michaël PEREIRA
Sebastian MAILAT
63’
Ovidiu HOBAN 66’
Sebastian MAILAT 73’
78’ Robert MOLDOVEANU