4 - 2

Dinamo Bucharest - Academica Clinceni - 02.08.2019 English version
Data disputării 02.08.2019 - 21:00
Arbitru Adrian Viorel Cojocaru (Galați)
Arbitri asistenţi Imre Laszlo Bucsi (Sfântu Gheorghe), Marius Cristian Marchidanu (Brăila)
Arbitru observator Nicolae Marodin (București)
Observator Romulus Gabor (Hunedoara)
Spectatori 1515

Meciul din data 02.08.2019 dintre echipele Dinamo București si se disputa in localitatea București pe stadionul Dinamo. in fata a 1515 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Viorel Cojocaru (Galați) impreuna cu arbitrii asistenti Imre Laszlo Bucsi (Sfântu Gheorghe), Marius Cristian Marchidanu (Brăila).

Dinamo București: Florin BEJAN, Kévin BRU, Ioan Constantin FILIP, Linas KLIMAVIČIUS, Andreas Mircea MIHAIU, Robert Marian MOLDOVEANU, Mattia MONTINI, GABRIEL Rodrigues de Moura, Cătălin George STRATON, Alexandru Ilie RĂUŢĂ, Andrei Dumitru SIN si rezervele: Geani Mihai CREȚU, Denis CIOBOTARIU, Ricardo Florin GRIGORE, Riccardo PISCITELLI, Daniel Iliuță POPA, Mihai Cristian POPESCU, Deian Cristian SORESCU.

: Philippe NSIAH, Gabriel Eugen MATEI, Răzvan Bogdan PATRICHE, Adrian Gheorghe ŞUT, Paul Ovidiu PÂRVULESCU, Jakub VOJTUŠ, Octavian Gabriel VÂLCEANU, Cristian Cosmin DUMITRU, Mihai DOBRESCU, Okan CHATZITERZOGLOU, Bogdan Florin BARBU si rezervele: Florin Vasile ACHIM, Andrei RĂUȚĂ, Alexandru BUZIUC.

In minutul 22, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Paul Ovidiu PÂRVULESCU
In minutul 34, schimbare, iese mijlocaș defensiv Ioan Constantin FILIP si intra Deian Cristian SORESCU
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Robert Marian MOLDOVEANU si intra Daniel Iliuță POPA
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Paul Ovidiu PÂRVULESCU si intra Alexandru BUZIUC
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Daniel Iliuță POPA (rezervă). In minutul 52 al partidei dintre Dinamo București si , Dinamo București deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 54, schimbare, iese atacant Cristian Cosmin DUMITRU si intra Robert ION
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Mattia MONTINI (atacant). In minutul 56 al partidei dintre Dinamo București si , scorul devine 2 - 0.
In minutul 57, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Alexandru Ilie RĂUŢĂ
GOOOL! Gol marcat pentru de Jakub VOJTUŠ (atacant). In minutul 66 al partidei dintre Dinamo București si , scorul devine 2 - 1.
In minutul 72, Dinamo București - , scorul este 2 - 2. Autogol, inscris de Florin BEJAN
In minutul 74, schimbare, iese mijlocaș central Kévin BRU si intra Ricardo Florin GRIGORE
In minutul 77, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Daniel Iliuță POPA
In minutul 81, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Philippe NSIAH
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Daniel Iliuță POPA (rezervă). In minutul 82 al partidei dintre Dinamo București si , scorul devine 3 - 2.
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Florin BEJAN
In minutul 86, schimbare, iese mijlocaș central Bogdan Florin BARBU si intra Imrane Oulad OMAR
In minutul 88, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Gabriel Eugen MATEI
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Daniel Iliuță POPA (rezervă). In minutul 90+3 al partidei dintre Dinamo București si , scorul devine 4 - 2.

Meciul s-a incheiat cu scorul 4 - 2 pentru echipa Dinamo București.

DUMITRU
22’ Paul PÂRVULESCU
Ioan FILIP
Deian SORESCU
34’
Robert MOLDOVEANU
Daniel POPA
46’
46’ Paul PÂRVULESCU
Alexandru BUZIUC
1 - 0 Daniel POPA 52’
54’ Cristian DUMITRU