CFR 1907 Cluj - FC Hermannstadt - 10.08.2019 English version
Data disputării 10.08.2019 - 21:00
Localitatea Cluj
Arbitru Horia Gabriel Mladinovici (București)
Arbitri asistenţi Octavian Șovre (Satu Mare), Raul Constantin Ghiciulescu (Lugoj)
Arbitru observator Eduard Dumitrescu (Pitești)
Observator Adrian Ionescu (București)
Spectatori 3000

Meciul din data 10.08.2019 dintre echipele CFR 1907 Cluj si FC Hermannstadt se disputa in localitatea Cluj pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. in fata a 3000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Horia Gabriel Mladinovici (București) impreuna cu arbitrii asistenti Octavian Șovre (Satu Mare), Raul Constantin Ghiciulescu (Lugoj).

CFR 1907 Cluj: Cosmin Andrei VÂTCĂ, George Marius ȚUCUDEAN, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Ionuț Andrei PETELEU, Michaël PEREIRA, Andrei Iosif MUREŞAN, Cătălin Mihai ITU, Ovidiu Ștefan HOBAN, Valentin Ionuţ COSTACHE, Mike CESTOR Botuli, Mihai Ionuț BUTEAN si rezervele: Andrei Andonie BURCĂ, Yacouba SYLLA, Claudiu Adrian Mihai PETRILA, Billel OMRANI, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Sebastian MAILAT.

FC Hermannstadt: Srdjan LUCHIN, Lucian BUZAN, David CAIADO Dias, CRISTIANO Pereira Figueiredo, Alexandru Adrian DANDEA, Gabriel DEBELJUH, Joálisson SANTOS Oliveira, Alexandru MĂŢEL, Raul Marian OPRUȚ, Petrișor Ionuț PETRESCU, ROMÁRIO Santos Pires si rezervele: Andrei Ioan CORDEA, Răzvan Ionuţ DÂLBEA, Emanuel NOVO Rodrigues, Andrei SÂNTEAN, Daniel Vasile TĂTAR, YAZALDE Gomes Pinto, Ștefan Miluță BLĂNARU.

In minutul 08, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, ROMÁRIO Santos Pires
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN (mijlocaș stânga). In minutul 14 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si FC Hermannstadt, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 33, schimbare, iese mijlocaș defensiv Lucian BUZAN si intra YAZALDE Gomes Pinto
In minutul 56, schimbare, iese mijlocaș dreapta Cătălin Mihai ITU si intra Yacouba SYLLA
In minutul 62, schimbare, iese extremă stânga Michaël PEREIRA si intra Billel OMRANI
In minutul 70, schimbare, iese atacant Gabriel DEBELJUH si intra Ștefan Miluță BLĂNARU
In minutul 72, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN
In minutul 73, schimbare, iese mijlocaș stânga Joálisson SANTOS Oliveira si intra Andrei Ioan CORDEA
In minutul 76, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Yacouba SYLLA
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Valentin Ionuţ COSTACHE (atacant). In minutul 84 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si FC Hermannstadt, scorul devine 2 - 0.
In minutul 86, schimbare, iese atacant George Marius ȚUCUDEAN si intra Andrei Andonie BURCĂ
In minutul 89, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Raul Marian OPRUȚ
In minutul 89, CFR 1907 Cluj - FC Hermannstadt, scor 3 - 0, gol din penalty transformat pentru CFR 1907 Cluj de Billel OMRANI

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.

DEBELJUH
08’ ROMÁRIO PIRES
1 - 0 Adrian ALEXANDRU-PĂUN 14’
33’ Lucian BUZAN
YAZALDE
Cătălin ITU
Yacouba SYLLA
56’
Michaël PEREIRA
Billel OMRANI
62’
70’ Gabriel DEBELJUH