CS Universitatea Craiova - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - 11.08.2019 English version
Arbitri asistenţi Marius Nicoară (DT Severin), Gabriel Sabin Stroe (Pitești)
Arbitru observator Aron Huzu (Sibiu)
Observator Romulus Chihaia (București)
Spectatori 7860

Meciul din data 11.08.2019 dintre echipele CS Universitatea Craiova si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe se disputa in localitatea Craiova pe stadionul Ion Oblemenco. in fata a 7860 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Rădulescu (București) impreuna cu arbitrii asistenti Marius Nicoară (DT Severin), Gabriel Sabin Stroe (Pitești).

CS Universitatea Craiova: Stephane ACKA, Kamer QAKA, Mihaiță Alexandru ROMAN, Nicuşor Silviu BANCU, Florin Gheorghe BORȚA, Mirko PIGLIACELLI, Renato KELIĆ, Antoni IVANOV, Vasile Nicolae CONSTANTIN, Alexandru CICÂLDĂU, Cristian BĂRBUȚ si rezervele: Bogdan Ilie VĂTĂJELU, Laurențiu POPESCU, Valentin Mihai MIHĂILĂ, Alexandru MATEIU, Alexandru IONIŢĂ II, Raul HRENIUC, Carlos Manuel dos Santos FORTES.

Sepsi OSK Sfântu Gheorghe: István Sándor FÜLÖP, Hrvoje BARIŠIĆ, Nicolae CARNAT, Radoslav Bonchev DIMITROV, Ioan Andrei Vasile DUMITER, FEJÉR Bela Csongor, Dylan Armando FLORES Knowles, Peter GÁL-ANDREZLY, Hugo KONONGO, Răzvan TINCU, Gabriel Cristian VAŞVARI si rezervele: Rachid Ahmed BOUHENNA, Goran KARANOVIĆ, Szabolcs KILYEN, Horaţiu Alexandru MOLDOVAN, Stefan VELEV, Pavol ŠAFRANKO, Florin Bogdan ŞTEFAN.

In minutul 20, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Hugo KONONGO
In minutul 25, schimbare, iese extremă stânga Ioan Andrei Vasile DUMITER si intra Pavol ŠAFRANKO
In minutul 51, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Cristian BĂRBUȚ
In minutul 60, schimbare, iese extremă stânga Vasile Nicolae CONSTANTIN si intra Valentin Mihai MIHĂILĂ
In minutul 64, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Gabriel Cristian VAŞVARI
In minutul 70, schimbare, iese atacant Mihaiță Alexandru ROMAN si intra Carlos Manuel dos Santos FORTES
In minutul 71, schimbare, iese mijlocaș stânga István Sándor FÜLÖP si intra Goran KARANOVIĆ
In minutul 80, schimbare, iese extremă dreapta Cristian BĂRBUȚ si intra Alexandru IONIŢĂ II
GOOOL! Gol marcat pentru Sepsi OSK Sfântu Gheorghe de Goran KARANOVIĆ (rezervă). In minutul 81 al partidei dintre CS Universitatea Craiova si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Sepsi OSK Sfântu Gheorghe deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 85, schimbare, iese extremă dreapta Dylan Armando FLORES Knowles si intra Rachid Ahmed BOUHENNA

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Sepsi OSK Sfântu Gheorghe.