Data disputării 16.08.2019 - 17:00
Stadion Trans-Sil
Localitatea Târgu Mureș
Arbitru Andrei Florin Chivulete (București)
Arbitri asistenţi Ciprian Florin Danșa (Satu Mare), Florian Alexandru Vișan (Galați)
Arbitru observator Nicolae Grigorescu (Timișoara)
Observator Marian Ivan (Brașov)
Spectatori 500

Meciul din data 16.08.2019 dintre echipele FC Hermannstadt si se disputa in localitatea Târgu Mureș pe stadionul Trans-Sil. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Andrei Florin Chivulete (București) impreuna cu arbitrii asistenti Ciprian Florin Danșa (Satu Mare), Florian Alexandru Vișan (Galați).

FC Hermannstadt: Andrei Ioan CORDEA, David CAIADO Dias, YAZALDE Gomes Pinto, Ousmane Diarassouba VIERA, Ionuț STOICA, ROMÁRIO Santos Pires, Raul Marian OPRUȚ, Emanuel NOVO Rodrigues, Alexandru MĂŢEL, Gabriel DEBELJUH, Petrișor Ionuț PETRESCU si rezervele: Sorin Marian BUȘU, Alexandru Adrian DANDEA, Juvhel Hama TSOUMOU, Andrei SÂNTEAN, Joálisson SANTOS Oliveira, Răzvan Ionuţ DÂLBEA, CRISTIANO Pereira Figueiredo.

: Robert ION, Mihai DOBRESCU, Gabriel Eugen MATEI, Philippe NSIAH, Răzvan Bogdan PATRICHE, Andrei RĂUȚĂ, Jakub VOJTUŠ, Octavian Gabriel VÂLCEANU, Adrian Gheorghe ŞUT, Alexandru BUZIUC, Bogdan Florin BARBU si rezervele: Laurențiu Cosmin BUȘ, Eugeniu CEBOTARU, Okan CHATZITERZOGLOU, Cristian Cosmin DUMITRU, Florin Vasile ACHIM, Paul Ovidiu PÂRVULESCU.

In minutul 03, FC Hermannstadt - , scorul este 1 - 0. Autogol, inscris de Răzvan Bogdan PATRICHE
In minutul 15, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Răzvan Bogdan PATRICHE
In minutul 17, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Gabriel Eugen MATEI
In minutul 54, schimbare, iese mijlocaș stânga Andrei Ioan CORDEA si intra Joálisson SANTOS Oliveira
In minutul 54, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Joálisson SANTOS Oliveira
In minutul 55, schimbare, iese mijlocaș stânga Robert ION si intra Paul Ovidiu PÂRVULESCU
In minutul 62, schimbare, iese mijlocaș central Philippe NSIAH si intra Laurențiu Cosmin BUȘ
In minutul 64, schimbare, iese mijlocaș dreapta Petrișor Ionuț PETRESCU si intra Răzvan Ionuţ DÂLBEA
In minutul 69, schimbare, iese fundaș central Andrei RĂUȚĂ si intra Eugeniu CEBOTARU
In minutul 72, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Ionuț STOICA
In minutul 80, schimbare, iese mijlocaș central YAZALDE Gomes Pinto si intra Juvhel Hama TSOUMOU
GOOOL! Gol marcat pentru de Jakub VOJTUŠ (atacant). In minutul 80 al partidei dintre FC Hermannstadt si , reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 90+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Octavian Gabriel VÂLCEANU
In minutul 90+4, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Alexandru BUZIUC
GOOOL! Gol marcat pentru FC Hermannstadt de Gabriel DEBELJUH (atacant). In minutul 90+5 al partidei dintre FC Hermannstadt si , scorul devine 2 - 1.
In minutul 90+8, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Răzvan Ionuţ DÂLBEA

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa FC Hermannstadt.

1 - 0 03’ autogol Răzvan PATRICHE
15’ Răzvan PATRICHE
17’ Gabriel MATEI
Andrei CORDEA
JÔ SANTOS
54’
JÔ SANTOS 54’
55’ Robert Robert
Paul PÂRVULESCU
62’ Philippe NSIAH
Laurențiu BUȘ
Petrișor PETRESCU
Răzvan DÂLBEA
64’
69’ Andrei RĂUȚĂ
Eugeniu CEBOTARU
Ionuț STOICA 72’
YAZALDE
Juvhel TSOUMOU
80’
1 - 1 80’ Jakub VOJTUŠ
90+1’ Octavian VÂLCEANU
90+4’ Alexandru BUZIUC
2 - 1 Gabriel DEBELJUH 90+5’