Arbitri asistenţi Alexandru Cerei (Cluj), Bogdan Gheorghe (București)
Arbitru observator Liviu Ciubotariu (Galați)
Observator Bogdan Buhuș (Bârlad)
Spectatori 3600

Meciul din data 29.09.2019 dintre echipele si Fotbal Club FCSB se disputa in localitatea Călărași pe stadionul Ion Comșa. in fata a 3600 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Horațiu Mircea Feșnic (Cluj) impreuna cu arbitrii asistenti Alexandru Cerei (Cluj), Bogdan Gheorghe (București).

: Eugeniu CEBOTARU, Florin Vasile ACHIM, Jean Alexandre DERETTI, Octavian Gabriel VÂLCEANU, Jakub VOJTUŠ, Alexandru Ionuț POPESCU, Răzvan Bogdan PATRICHE, Gabriel Eugen MATEI, Bogdan ILIE, Mihai DOBRESCU, Okan CHATZITERZOGLOU si rezervele: Alexandru BUZIUC, Bogdan Florin BARBU, Andrei RĂUȚĂ, Philippe NSIAH, MIGUEL José Oliveira Silva SANTOS, George Cristian MERLOI, Paul Ovidiu PÂRVULESCU.

Fotbal Club FCSB: Adrian Ioan HORA, Dennis MAN, Valentin Iulian CREȚU, Răzvan Constantin OAIDĂ, Ionuţ Constantin PANŢÂRU, Bogdan PLANIĆ, Ovidiu Marian POPESCU, Florin Lucian TĂNASE, Iulian Lucian CRISTEA, Florinel Teodor COMAN, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN si rezervele: Olimpiu Vasile MORUȚAN, Harlem-Eddy GNOHÉRÉ, Cristian Marian MANEA, Thierry MOUTINHO, Toma NIGA, Ionuț Daniel VÂNĂ, Bojidar CHORBADJIYSKI.

GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Florin Lucian TĂNASE (mijlocaș stânga). In minutul 12 al partidei dintre si Fotbal Club FCSB, Fotbal Club FCSB deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 25, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Răzvan Bogdan PATRICHE
In minutul 27, schimbare, iese mijlocaș stânga Bogdan ILIE si intra Alexandru BUZIUC
In minutul 39, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Florin Vasile ACHIM
In minutul 46, schimbare, iese atacant Adrian Ioan HORA si intra Olimpiu Vasile MORUȚAN
In minutul 46, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Alexandru Ionuț POPESCU
In minutul 58, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Okan CHATZITERZOGLOU
In minutul 60, schimbare, iese mijlocaș dreapta Florin Vasile ACHIM si intra Bogdan Florin BARBU
In minutul 62, schimbare, iese extremă dreapta Dennis MAN si intra Harlem-Eddy GNOHÉRÉ
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Florinel Teodor COMAN (extremă stânga). In minutul 65 al partidei dintre si Fotbal Club FCSB, scorul devine 0 - 2.
In minutul 70, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Răzvan Constantin OAIDĂ
In minutul 73, schimbare, iese mijlocaș central Alexandru Ionuț POPESCU si intra George Cristian MERLOI
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Olimpiu Vasile MORUȚAN (rezervă). In minutul 80 al partidei dintre si Fotbal Club FCSB, scorul devine 0 - 3.
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș central Răzvan Constantin OAIDĂ si intra Ionuț Daniel VÂNĂ
In minutul 83, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Alexandru BUZIUC
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Bogdan PLANIĆ

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 0 pentru echipa Fotbal Club FCSB.