Arbitri asistenţi Adrian Radu Ghinguleac (București), Ferencz Tunyogi (Zalău)
Arbitru observator Nicolae Grigorescu (Timișoara)
Observator Cătălin Cursaru (Ploiești)
Spectatori 4000

Meciul din data 26.10.2019 dintre echipele FC Hermannstadt si Fotbal Club FCSB se disputa in localitatea Târgu Mureș pe stadionul Trans-Sil. in fata a 4000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Cătălin Popa (Pitești) impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Radu Ghinguleac (București), Ferencz Tunyogi (Zalău).

FC Hermannstadt: Joálisson SANTOS Oliveira, Răzvan Ionuţ DÂLBEA, CRISTIANO Pereira Figueiredo, David CAIADO Dias, YAZALDE Gomes Pinto, Alexandru VODĂ, Ousmane Diarassouba VIERA, Daniel Vasile TĂTAR, Ionuț STOICA, ROMÁRIO Santos Pires, Raul Marian OPRUȚ si rezervele: Lucian Mihai DUMITRIU, Gabriel DEBELJUH, Andrei Ioan CORDEA, Sorin Marian BUȘU, Petrișor Ionuț PETRESCU, Afonso TAIRA, Ionuț POP.

Fotbal Club FCSB: Răzvan Constantin OAIDĂ, Ionuţ Constantin PANŢÂRU, Adrian POPA, Ovidiu Marian POPESCU, Ionuț Daniel VÂNĂ, Harlem-Eddy GNOHÉRÉ, Iulian Lucian CRISTEA, Valentin Iulian CREȚU, Florinel Teodor COMAN, Bojidar CHORBADJIYSKI, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN si rezervele: Thierry MOUTINHO, Cristian Marian MANEA, Diogo Ferreira SALOMÃO, Aristidis SOILEDIS, Andrei Daniel VLAD, Olimpiu Vasile MORUȚAN, Adrian Ioan HORA.

In minutul 32, schimbare, iese mijlocaș dreapta Alexandru VODĂ si intra Lucian Mihai DUMITRIU
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Florinel Teodor COMAN (extremă stânga). In minutul 39 al partidei dintre FC Hermannstadt si Fotbal Club FCSB, Fotbal Club FCSB deschide scorul: 0 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Adrian POPA (extremă dreapta). In minutul 44 al partidei dintre FC Hermannstadt si Fotbal Club FCSB, scorul devine 0 - 2.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central David CAIADO Dias si intra Petrișor Ionuț PETRESCU
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Ionuț Daniel VÂNĂ si intra Olimpiu Vasile MORUȚAN
In minutul 49, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, ROMÁRIO Santos Pires
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Florinel Teodor COMAN (extremă stânga). In minutul 51 al partidei dintre FC Hermannstadt si Fotbal Club FCSB, scorul devine 0 - 3.
In minutul 57, schimbare, iese mijlocaș defensiv Răzvan Ionuţ DÂLBEA si intra Gabriel DEBELJUH
In minutul 67, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Adrian POPA
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Harlem-Eddy GNOHÉRÉ (atacant). In minutul 72 al partidei dintre FC Hermannstadt si Fotbal Club FCSB, scorul devine 0 - 4.
In minutul 74, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Bojidar CHORBADJIYSKI
In minutul 77, schimbare, iese atacant Harlem-Eddy GNOHÉRÉ si intra Adrian Ioan HORA
In minutul 82, schimbare, iese mijlocaș stânga Răzvan Constantin OAIDĂ si intra Aristidis SOILEDIS
In minutul 82, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Lucian Mihai DUMITRIU
In minutul 90+2, jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Bojidar CHORBADJIYSKI a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. Fotbal Club FCSB ramane din minutul 90+2 in 10 jucatori.

Meciul s-a incheiat cu scorul 4 - 0 pentru echipa Fotbal Club FCSB.

Lucian DUMITRIU
32’
0 - 1 39’ Florinel COMAN
0 - 2 44’ Adrian POPA
David CAIADO
Petrișor PETRESCU
46’
46’ Ionuț VÂNĂ
Olimpiu MORUȚAN
ROMÁRIO PIRES 49’
0 - 3 51’ Florinel COMAN
Răzvan DÂLBEA
Gabriel DEBELJUH
57’
67’ Adrian POPA
0 - 4 72’ Harlem GNOHÉRÉ
74’ Bojidar CHORBADJIYSKI
77’ Harlem GNOHÉRÉ
Adrian HORA
82’ Răzvan OAIDĂ
Aristidis SOILEDIS
Lucian DUMITRIU 82’
90+2’ Bojidar CHORBADJIYSKI