Arbitri asistenţi Florin Păunescu (Rm Vâlcea), Vlad Bârleanu (București)
Arbitru observator Liviu Ciubotariu (Galați)
Observator Constantin Țolea (Galați)
Spectatori 1700

Meciul din data 01.11.2019 dintre echipele FC Viitorul si Chindia Târgoviște se disputa in localitatea Ovidiu pe stadionul Central. in fata a 1700 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marcel Bîrsan (București) impreuna cu arbitrii asistenti Florin Păunescu (Rm Vâlcea), Vlad Bârleanu (București).

FC Viitorul: Radu Ștefăniță BOBOC, Vlad Alexandru ACHIM, Cătălin Vasile CĂBUZ, Bogdan Ionuț ŢÂRU, Sebastian MLADEN, Cosmin Gabriel MATEI, Lyes Hafid HOURI, George Dănuț GANEA, Bradley DE NOOIJER, Andrei Virgil CIOBANU, Gabriel Cristian IANCU si rezervele: Alexandru BUZBUCHI, Alexi Paul PITU, Louis MUNTEANU, Paul Alexandru IACOB, Steliano FILIP, Marco DULCA.

Chindia Târgoviște: Marius Mădălin MARTAC, Daniel Constantin FLOREA, Ovidiu Alexandru BIC, Liviu Ionuţ MIHAI II, Robert NECIU, Cristian Daniel NEGUȚ, Andrei Ovidiu PIȚIAN, Vadim RAȚĂ, Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO, Alexandru Constantin BENGA, Marian Mihai AIOANI si rezervele: Ioan Andrei Vasile DUMITER, Denis Constantin DUMITRAȘCU, Josip IVANČIĆ, Mihai Daniel LECA, Daniel Ionuț NOVAC, Iustin Alin POPESCU, Cristian Georgian CHERCHEZ.

GOOOL! Gol marcat pentru FC Viitorul de George Dănuț GANEA (extremă stânga). In minutul 07 al partidei dintre FC Viitorul si Chindia Târgoviște, FC Viitorul deschide scorul: 1 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru FC Viitorul de Radu Ștefăniță BOBOC (fundaș dreapta). In minutul 26 al partidei dintre FC Viitorul si Chindia Târgoviște, scorul devine 2 - 0.
In minutul 34, schimbare, iese mijlocaș central Vadim RAȚĂ si intra Josip IVANČIĆ
In minutul 54, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Viitorul, Radu Ștefăniță BOBOC
In minutul 56, schimbare, iese atacant Cosmin Gabriel MATEI si intra Louis MUNTEANU
In minutul 72, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO
In minutul 72, schimbare, iese extremă stânga George Dănuț GANEA si intra Steliano FILIP
In minutul 72, schimbare, iese fundaș stânga Robert NECIU si intra Cristian Georgian CHERCHEZ
In minutul 77, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Andrei Ovidiu PIȚIAN
In minutul 79, schimbare, iese mijlocaș dreapta Cristian Daniel NEGUȚ si intra Ioan Andrei Vasile DUMITER
In minutul 82, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Viitorul, Andrei Virgil CIOBANU
In minutul 84, schimbare, iese mijlocaș stânga Lyes Hafid HOURI si intra Marco DULCA
GOOOL! Gol marcat pentru FC Viitorul de Louis MUNTEANU (rezervă). In minutul 90+2 al partidei dintre FC Viitorul si Chindia Târgoviște, scorul devine 3 - 0.

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 0 pentru echipa FC Viitorul.