Arbitri asistenţi Marius Nicoară (DT Severin), Bogdan Gheorghe (București)
Arbitru observator Eduard Dumitrescu (Pitești)
Observator Cristian Vasc (Târgul Lăpuș)
Spectatori 2980

Meciul din data 02.11.2019 dintre echipele CFR 1907 Cluj si se disputa in localitatea Cluj pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. in fata a 2980 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Cătălin Busi (Rm Vâlcea) impreuna cu arbitrii asistenti Marius Nicoară (DT Severin), Bogdan Gheorghe (București).

CFR 1907 Cluj: Giedrius ARLAUSKIS, Mihai Cătălin BORDEIANU, Mateo SUŠIĆ, PAULO VINÍCIUS de Souza Nascimento, Cătălin Mihai ITU, Ciprian Ioan DEAC, Emmanuel Juan CULIO, Valentin Ionuţ COSTACHE, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Kévin BOLI, Billel OMRANI si rezervele: Damjan ĐOKOVIĆ, Lacina TRAORÉ, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Claudiu Adrian Mihai PETRILA, Michaël PEREIRA, JESÚS Fernández Collado, Andrei Andonie BURCĂ.

: Gabriel Eugen MATEI, Eugeniu CEBOTARU, Okan CHATZITERZOGLOU, Mihai DOBRESCU, Robert ION, Florin Vasile ACHIM, MIGUEL José Oliveira Silva SANTOS, Răzvan Bogdan PATRICHE, Jakub VOJTUŠ, Adrian Gheorghe ŞUT, Alexandru BUZIUC si rezervele: Laurențiu Cosmin BUȘ, Cristian Cosmin DUMITRU, Bogdan ILIE, George Cristian MERLOI, Philippe NSIAH, Alexandru Ionuț POPESCU, Octavian Gabriel VÂLCEANU.

In minutul 32, schimbare, iese mijlocaș dreapta Cătălin Mihai ITU si intra Lacina TRAORÉ
In minutul 45+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Eugeniu CEBOTARU
In minutul 45+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Andrei Andonie BURCĂ
In minutul 52, CFR 1907 Cluj - , scor 1 - 0, gol din penalty transformat pentru CFR 1907 Cluj de Emmanuel Juan CULIO
In minutul 62, schimbare, iese mijlocaș dreapta Florin Vasile ACHIM si intra Philippe NSIAH
In minutul 66, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Adrian Gheorghe ŞUT
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Lacina TRAORÉ (rezervă). In minutul 68 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si , scorul devine 2 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Ciprian Ioan DEAC (extremă dreapta). In minutul 71 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si , scorul devine 3 - 0.
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș defensiv Adrian Gheorghe ŞUT si intra George Cristian MERLOI
In minutul 73, schimbare, iese atacant Billel OMRANI si intra Damjan ĐOKOVIĆ
In minutul 82, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Răzvan Bogdan PATRICHE
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș central Alexandru BUZIUC si intra Cristian Cosmin DUMITRU
In minutul 84, schimbare, iese extremă stânga Valentin Ionuţ COSTACHE si intra Claudiu Adrian Mihai PETRILA

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.

Lacina TRAORÉ
32’
45+1’ Eugeniu CEBOTARU
Andrei BURCĂ 45+2’
1 - 0 penalty Emmanuel CULIO 52’
62’ Florin ACHIM
Philippe NSIAH
66’ Adrian ŞUT
2 - 0 Lacina TRAORÉ 68’
3 - 0 Ciprian DEAC 71’
72’ Adrian ŞUT
George MERLOI
Billel OMRANI
Damjan ĐOKOVIĆ
73’
82’ Răzvan PATRICHE
83’ Alexandru BUZIUC