Arbitri asistenţi Imre Laszlo Bucsi (Sf Gheorghe), Adrian Vornicu (Iași)
Arbitru observator Corneliu Fecioru (București)
Observator Marian Bucurescu (București)
Spectatori 415

Meciul din data 03.11.2019 dintre echipele FC Voluntari si FC Botoșani se disputa in localitatea Voluntari pe stadionul Anghel Iordănescu. in fata a 415 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Florin Andrei (Tg Mureș) impreuna cu arbitrii asistenti Imre Laszlo Bucsi (Sf Gheorghe), Adrian Vornicu (Iași).

FC Voluntari: Ionuț BALAUR, Cosmin Florin ACHIM, Cristian Ionuț COSTIN, Alexandru Nicolae VLAD, Andraž STRUNA, Victor Teodor RÂMNICEANU, Franco SIGNORELLI, Athanasios PAPAZOGLOU, Ion GHEORGHE, Avtandil EBRALIDZE, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ si rezervele: Igor ARMAŞ, Marko SIMONOVSKI, Alexandru MĂŢAN, Aissa Bilal LAÏDOUNI, Milan KOCIĆ, Daniel BENZAR, Bozhidar Konstantinov MITREV.

FC Botoșani: Andrei CHINDRIȘ, Denis Grațian HARUŢ, Hamidou KEYTA, George Andrei MIRON, Stefan AŠKOVSKI, Hervin ONGENDA, Eduard PAP, Enriko PAPA, Jonathan Emanuel RODRÍGUEZ, Mihai ROMAN I, Alexandru ȚIGĂNAȘU si rezervele: Sofien MOUSSA, Hidajet HANKIČ, Adrian Costi Marian MOESCU, Reagy Baah OFOSU, Andrei Alexandru PATACHE, Juan Bautista CASCINI.

GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Ion GHEORGHE (mijlocaș stânga). In minutul 10 al partidei dintre FC Voluntari si FC Botoșani, FC Voluntari deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 20, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Julio César RODRÍGUEZ López
In minutul 22, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Athanasios PAPAZOGLOU
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Stefan AŠKOVSKI si intra Reagy Baah OFOSU
In minutul 53, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Andraž STRUNA
In minutul 54, schimbare, iese extremă dreapta Cristian Ionuț COSTIN si intra Daniel BENZAR
In minutul 63, schimbare, iese extremă stânga Avtandil EBRALIDZE si intra Aissa Bilal LAÏDOUNI
GOOOL! Gol marcat pentru FC Botoșani de George Andrei MIRON (fundaș central). In minutul 66 al partidei dintre FC Voluntari si FC Botoșani, FC Botoșani reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 67, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Ionuț BALAUR
In minutul 70, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, Hamidou KEYTA
In minutul 73, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, Mihai ROMAN I
In minutul 75, schimbare, iese atacant Athanasios PAPAZOGLOU si intra Marko SIMONOVSKI
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș central Hervin ONGENDA si intra Juan Bautista CASCINI
In minutul 81, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Franco SIGNORELLI
In minutul 81, schimbare, iese atacant Hamidou KEYTA si intra Sofien MOUSSA
In minutul 86, FC Voluntari - FC Botoșani, scorul este 1 - 2. Autogol, inscris de Marko SIMONOVSKI
In minutul 90, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa FC Botoșani.