4 - 0

Astra Giurgiu - CSM Politehnica Iași - 04.11.2019 English version
Data disputării 04.11.2019 - 18:00
Arbitru Ovidiu Hațegan (Arad)
Arbitri asistenţi Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava), Adrian Radu Ghinguleac (București)
Arbitru observator Adrian Vidan (București)
Observator Marin Petrache (Săbăreni)
Spectatori 1200

Meciul din data 04.11.2019 dintre echipele Astra Giurgiu si FC Politehnica Iași se disputa in localitatea Giurgiu pe stadionul Marin Anastasovici. in fata a 1200 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Ovidiu Hațegan (Arad) impreuna cu arbitrii asistenti Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava), Adrian Radu Ghinguleac (București).

Astra Giurgiu: Daniel GRAOVAC, Valentin GHEORGHE, Constantin Cristian DIMA, Ljuban CREPULJA, Constantin Valentin BUDESCU, Denis ALIBEC, David Beniamin LAZAR, Florentin MATEI, Risto RADUNOVIĆ, Gabriel Bogdan SIMION, Gabriel Sebastian TAMAȘ si rezervele: Georgi KITANOV, Julien Antoine BÈGUE, Ionuţ Ciprian BICEANU, Goodness Ohiremen AJAYI, Dinu GRAUR, Mihai Cosmin RĂDUȚ.

FC Politehnica Iași: Ovidiu HORŞIA, Marius Ovidiu MIHALACHE, Juan Pablo PASSAGLIA, Doru POPADIUC, Ștefan TÂRNOVANU, Adriàn GALLEGO Arias, Ionuț Francisc CRISTEA, Bradley DIALLO, Narcis Iulian BĂDIC, Nicandro BREEVELD, Andrei CRISTEA si rezervele: Iuliu HAȚIEGAN, Denis RUSU, Sorin Dănuţ ŞERBAN, Didac DEVESA, Alessio CARLONE, Rodny Lopes CABRAL, Adrian Ionuț BĂLAN.

In minutul 05, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Gabriel Bogdan SIMION
In minutul 21, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Politehnica Iași, Ionuț Francisc CRISTEA
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Constantin Valentin BUDESCU (extremă stânga). In minutul 27 al partidei dintre Astra Giurgiu si FC Politehnica Iași, Astra Giurgiu deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 41, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Politehnica Iași, Narcis Iulian BĂDIC
In minutul 45, jucatorul echipei FC Politehnica Iași, Ionuț Francisc CRISTEA a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. FC Politehnica Iași ramane din minutul 45 in 10 jucatori.
In minutul 45, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Politehnica Iași, Andrei CRISTEA
In minutul 51, schimbare, iese mijlocaș central Gabriel Bogdan SIMION si intra Mihai Cosmin RĂDUȚ
In minutul 53, schimbare, iese mijlocaș dreapta Ovidiu HORŞIA si intra Alessio CARLONE
In minutul 66, schimbare, iese atacant Andrei CRISTEA si intra Adrian Ionuț BĂLAN
In minutul 66, schimbare, iese mijlocaș dreapta Florentin MATEI si intra Julien Antoine BÈGUE
In minutul 69, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Politehnica Iași, Nicandro BREEVELD
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Valentin GHEORGHE (extremă dreapta). In minutul 76 al partidei dintre Astra Giurgiu si FC Politehnica Iași, scorul devine 2 - 0.
In minutul 77, schimbare, iese mijlocaș stânga Doru POPADIUC si intra Iuliu HAȚIEGAN
In minutul 78, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Politehnica Iași, Marius Ovidiu MIHALACHE
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Constantin Valentin BUDESCU (extremă stânga). In minutul 81 al partidei dintre Astra Giurgiu si FC Politehnica Iași, scorul devine 3 - 0.
In minutul 84, schimbare, iese extremă stânga Constantin Valentin BUDESCU si intra Dragoș GHEORGHE

Meciul s-a incheiat cu scorul 4 - 0 pentru echipa Astra Giurgiu.

Gabriel SIMION 05’
21’ Francisc CRISTEA
1 - 0 Constantin BUDESCU 27’
41’ Narcis BĂDIC
45’ Francisc CRISTEA
45’ Andrei CRISTEA
Gabriel SIMION
Mihai RĂDUȚ
51’
53’ Ovidiu HORŞIA
Alessio CARLONE
66’ Andrei CRISTEA
Adrian BĂLAN
Florentin MATEI
Julien BÈGUE
66’
69’ Nicandro BREEVELD
2 - 0 Valentin V. GHEORGHE 76’
77’ Doru POPADIUC
Iuliu HAȚIEGAN
78’ Ovidiu MIHALACHE
3 - 0 Constantin BUDESCU 81’