CFR 1907 Cluj - Chindia Târgoviște - 22.11.2019 English version
Data disputării 22.11.2019 - 20:30
Localitatea Cluj
Arbitru Iulian Călin (Ștefănești - Ag)
Arbitri asistenţi Octavian Șovre (Satu Mare), George Florin Neacșu (Cîmpulung Mus)
Arbitru observator Sorin Boca (Iași)
Observator Imilian Șerbănică (Bragadiru)
Spectatori 1500

Meciul din data 22.11.2019 dintre echipele CFR 1907 Cluj si Chindia Târgoviște se disputa in localitatea Cluj pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. in fata a 1500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Iulian Călin (Ștefănești - Ag) impreuna cu arbitrii asistenti Octavian Șovre (Satu Mare), George Florin Neacșu (Cîmpulung Mus).

CFR 1907 Cluj: Emmanuel Juan CULIO, PAULO VINÍCIUS de Souza Nascimento, Billel OMRANI, Cătălin Mihai ITU, Ciprian Ioan DEAC, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Valentin Ionuţ COSTACHE, Kévin BOLI, Mihai Cătălin BORDEIANU, Giedrius ARLAUSKIS, Mateo SUŠIĆ si rezervele: Mario Junior RONDÓN Fernández, Claudiu Adrian Mihai PETRILA, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, JESÚS Fernández Collado, Andrei Andonie BURCĂ, Luis AURELIO, Lacina TRAORÉ.

Chindia Târgoviște: Mihai Daniel LECA, Marius Mădălin MARTAC, Alexandru NEGREA, Cristian Daniel NEGUȚ, Vadim RAȚĂ, Cristian Georgian CHERCHEZ, Ioan Andrei Vasile DUMITER, Andrei BURLACU, Ovidiu Alexandru BIC, Alexandru Constantin BENGA, Marian Mihai AIOANI si rezervele: Andrei Ovidiu PIȚIAN, Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO, Dinu MOLDOVAN, Daniel Ionuț NOVAC, Liviu Ionuţ MIHAI II, Denis Constantin DUMITRAȘCU, Daniel Constantin FLOREA.

GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Cătălin Mihai ITU (mijlocaș dreapta). In minutul 03 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Chindia Târgoviște, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 34, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Mihai Cătălin BORDEIANU
In minutul 61, schimbare, iese extremă stânga Valentin Ionuţ COSTACHE si intra Lacina TRAORÉ
In minutul 65, schimbare, iese mijlocaș dreapta Cristian Daniel NEGUȚ si intra Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO
In minutul 67, schimbare, iese atacant Billel OMRANI si intra Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Mihai Cătălin BORDEIANU (mijlocaș central). In minutul 71 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Chindia Târgoviște, scorul devine 2 - 0.
In minutul 72, schimbare, iese atacant Cristian Georgian CHERCHEZ si intra Daniel Constantin FLOREA
In minutul 80, schimbare, iese fundaș stânga Alexandru NEGREA si intra Denis Constantin DUMITRAȘCU
In minutul 82, schimbare, iese mijlocaș central Mihai Cătălin BORDEIANU si intra Luis AURELIO
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Mário Jorge Malico Paulino CAMORA (fundaș stânga). In minutul 86 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Chindia Târgoviște, scorul devine 4 - 0.

Meciul s-a incheiat cu scorul 4 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.

Lacina TRAORÉ
61’
65’ Cristian NEGUȚ
Blaise YAMÉOGO
Billel OMRANI
Adrian ALEXANDRU-PĂUN
67’
2 - 0 Mihai BORDEIANU 71’
72’ Cristian CHERCHEZ
Daniel FLOREA
3 - 0 Mihai BORDEIANU 79’
80’ Alexandru NEGREA