Viitorul Constanța - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - 25.11.2019 English version
Data disputării 25.11.2019 - 20:30
Stadion Central
Localitatea Ovidiu
Arbitri asistenţi Adrian Radu Ghinguleac (București), Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava)
Arbitru observator Vasile Bratu (Slobozia)
Observator Paul Cazan (București)
Spectatori 1681

Meciul din data 25.11.2019 dintre echipele FC Viitorul si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe se disputa in localitatea Ovidiu pe stadionul Central. in fata a 1681 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Radu Ghinguleac (București), Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava).

FC Viitorul: Andrei Viorel ARTEAN, Vlad Alexandru ACHIM, Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior RIVALDINHO, Jacques ZOUA Daogari, Sebastian MLADEN, Paul Alexandru IACOB, Lyes Hafid HOURI, Virgil Eugen GHIȚĂ, Bradley DE NOOIJER, Cătălin Vasile CĂBUZ, Andrei Virgil CIOBANU si rezervele: Marius Sebastian LECA, Alexandru BUZBUCHI, Louis MUNTEANU, Cosmin Gabriel MATEI, Steliano FILIP, Marco DULCA, Andreas Cristian CALCAN.

Sepsi OSK Sfântu Gheorghe: Oumar DIAKHITE, Peter GÁL-ANDREZLY, Szabolcs KILYEN, Rachid Ahmed BOUHENNA, Roland NICZULY, Răzvan TINCU, Gabriel Cristian VAŞVARI, Stefan VELEV, Pavol ŠAFRANKO, Florin Bogdan ŞTEFAN, Nicolae CARNAT si rezervele: Hugo KONONGO, Octavian Ronaldo DEACONU, FEJÉR Bela Csongor, Goran KARANOVIĆ, Edgar Nicaise Constant SALLI, Marius ȘTEFĂNESCU, Jacob ADEBANJO.

GOOOL! Gol marcat pentru FC Viitorul de Virgil Eugen GHIȚĂ (fundaș central). In minutul 04 al partidei dintre FC Viitorul si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, FC Viitorul deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 06, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Pavol ŠAFRANKO
In minutul 10, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Peter GÁL-ANDREZLY
In minutul 18, schimbare, iese extremă stânga Jacques ZOUA Daogari si intra Louis MUNTEANU
In minutul 23, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Răzvan TINCU
In minutul 27, FC Viitorul - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, scorul este 1 - 1. Autogol, inscris de Cătălin Vasile CĂBUZ
In minutul 29, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Stefan VELEV
In minutul 33, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Rachid Ahmed BOUHENNA
In minutul 33, jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Răzvan TINCU a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. Sepsi OSK Sfântu Gheorghe ramane din minutul 33 in 10 jucatori.
In minutul 36, jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Rachid Ahmed BOUHENNA a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. Sepsi OSK Sfântu Gheorghe ramane din minutul 36 in 9 jucatori.
In minutul 40, schimbare, iese extremă dreapta Nicolae CARNAT si intra Jacob ADEBANJO
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Paul Alexandru IACOB si intra Cosmin Gabriel MATEI
GOOOL! Gol marcat pentru FC Viitorul de Louis MUNTEANU (rezervă). In minutul 52 al partidei dintre FC Viitorul si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, scorul devine 2 - 1.
In minutul 63, schimbare, iese atacant Peter GÁL-ANDREZLY si intra Octavian Ronaldo DEACONU
In minutul 68, schimbare, iese fundaș stânga Bradley DE NOOIJER si intra Steliano FILIP
In minutul 75, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Viitorul, Sebastian MLADEN
GOOOL! Gol marcat pentru FC Viitorul de Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior RIVALDINHO (extremă dreapta). In minutul 78 al partidei dintre FC Viitorul si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, scorul devine 3 - 1.
In minutul 83, schimbare, iese extremă stânga Pavol ŠAFRANKO si intra Hugo KONONGO
In minutul 86, FC Viitorul - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, scor 4 - 1, gol din penalty transformat pentru FC Viitorul de Cosmin Gabriel MATEI
In minutul 89, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Florin Bogdan ŞTEFAN

Meciul s-a incheiat cu scorul 4 - 1 pentru echipa FC Viitorul.

1 - 0 Virgil GHIȚĂ 04’
06’ Pavol ŠAFRANKO
10’ Peter GÁL-ANDREZLY
Jacques ZOUA
Louis MUNTEANU
18’
23’ Răzvan TINCU
1 - 1 autogol Cătălin CĂBUZ 27’
29’ Stefan VELEV
33’ Rachid BOUHENNA
33’ Răzvan TINCU
36’ Rachid BOUHENNA
40’ Nicolae CARNAT
Jacob ADEBANJO
Paul IACOB
Cosmin MATEI
46’
2 - 1 Louis MUNTEANU 52’
63’ Peter GÁL-ANDREZLY