Data disputării 24.11.2019 - 13:30
Stadion Arena 1
Localitatea Clinceni
Arbitru Andrei Florin Chivulete (București)
Arbitri asistenţi Andrei Constantinescu (București), Gabriel Sabin Stroe (Pitești)
Arbitru observator Laszlo Sajtos (Sibiu)
Observator Mircea Călin (București)
Spectatori 2000

Meciul din data 24.11.2019 dintre echipele si Dinamo București se disputa in localitatea Clinceni pe stadionul Arena 1. in fata a 2000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Andrei Florin Chivulete (București) impreuna cu arbitrii asistenti Andrei Constantinescu (București), Gabriel Sabin Stroe (Pitești).

: Florin Vasile ACHIM, Eugeniu CEBOTARU, Adrian Gheorghe ŞUT, Octavian Gabriel VÂLCEANU, Jakub VOJTUŠ, Răzvan Bogdan PATRICHE, Paul Ovidiu PÂRVULESCU, Gabriel Eugen MATEI, Okan CHATZITERZOGLOU, Alexandru BUZIUC, George Cristian MERLOI si rezervele: Andrei RĂUȚĂ, Philippe NSIAH, Robert ION, Cristian Cosmin DUMITRU, Mihai DOBRESCU, Jean Alexandre DERETTI.

Dinamo București: Dan Nicolae NISTOR, Ioan Constantin FILIP, Linas KLIMAVIČIUS, Robert Marian MOLDOVEANU, Filip MRZLJAK, Denis CIOBOTARIU, Slavko PEROVIĆ, Riccardo PISCITELLI, Mihai Cristian POPESCU, Deian Cristian SORESCU, Laurențiu Nicolae CORBU si rezervele: GABRIEL Rodrigues de Moura, Ricardo Florin GRIGORE, Mattia MONTINI, Daniel Iliuță POPA, Alexandru Ilie RĂUŢĂ, Andrei Dumitru SIN, Cătălin George STRATON.

In minutul 01, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Robert Marian MOLDOVEANU
In minutul 12, - Dinamo București, scor 1 - 0, gol din penalty transformat pentru de Eugeniu CEBOTARU
GOOOL! Gol marcat pentru de George Cristian MERLOI (mijlocaș dreapta). In minutul 22 al partidei dintre si Dinamo București, scorul devine 2 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Deian Cristian SORESCU (mijlocaș dreapta). In minutul 32 al partidei dintre si Dinamo București, scorul devine 2 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Slavko PEROVIĆ (atacant). In minutul 45+2 al partidei dintre si Dinamo București, Dinamo București reuseste egalarea, scorul devine 2 - 2.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Robert Marian MOLDOVEANU si intra Daniel Iliuță POPA
In minutul 58, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Gabriel Eugen MATEI
In minutul 69, schimbare, iese mijlocaș dreapta George Cristian MERLOI si intra Robert ION
In minutul 70, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Paul Ovidiu PÂRVULESCU
In minutul 70, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Daniel Iliuță POPA
In minutul 73, schimbare, iese atacant Slavko PEROVIĆ si intra Mattia MONTINI
In minutul 83, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Adrian Gheorghe ŞUT
In minutul 87, schimbare, iese atacant Jakub VOJTUŠ si intra Philippe NSIAH
In minutul 89+2, schimbare, iese mijlocaș central Alexandru BUZIUC si intra Jean Alexandre DERETTI

Meciul s-a incheiat cu scorul egal 2 - 2.

PEROVIĆ
01’ Robert MOLDOVEANU
1 - 0 penalty Eugeniu CEBOTARU 12’
2 - 0 George MERLOI 22’
2 - 1 32’ Deian SORESCU
2 - 2 45+2’ Slavko PEROVIĆ
46’ Robert MOLDOVEANU