Arbitru Horia Gabriel Mladinovici (București)
Arbitri asistenţi Mircea Mihail Grigoriu (București), Stelian Slabu (Brașov)
Arbitru observator Constantin Ștefan (București)
Observator Cătălin Cursaru (Ploiești)
Spectatori 1000

Meciul din data 01.12.2019 dintre echipele Chindia Târgoviște si se disputa in localitatea Ploiești pe stadionul Ilie Oană. in fata a 1000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Horia Gabriel Mladinovici (București) impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Mihail Grigoriu (București), Stelian Slabu (Brașov).

Chindia Târgoviște: Dinu MOLDOVAN, Marius Mădălin MARTAC, Mihai Daniel LECA, Daniel Constantin FLOREA, Ioan Andrei Vasile DUMITER, Cristian Georgian CHERCHEZ, Ovidiu Alexandru BIC, Alexandru Constantin BENGA, Alexandru NEGREA, Daniel Ionuț NOVAC, Vadim RAȚĂ si rezervele: Robert NECIU, Liviu Ionuţ MIHAI II, Alin DUDEA, Andrei BURLACU, Marian Mihai AIOANI, Cristian Daniel NEGUȚ, Andrei Ovidiu PIȚIAN.

: Jakub VOJTUŠ, Octavian Gabriel VÂLCEANU, Adrian Gheorghe ŞUT, Răzvan Bogdan PATRICHE, Paul Ovidiu PÂRVULESCU, Gabriel Eugen MATEI, George Cristian MERLOI, Jean Alexandre DERETTI, Eugeniu CEBOTARU, Okan CHATZITERZOGLOU, Alexandru BUZIUC si rezervele: Philippe NSIAH, Andrei RĂUȚĂ, Robert ION, Cristian Cosmin DUMITRU, Mihai DOBRESCU, Florin Vasile ACHIM.

GOOOL! Gol marcat pentru Chindia Târgoviște de Cristian Georgian CHERCHEZ (atacant). In minutul 03 al partidei dintre Chindia Târgoviște si , Chindia Târgoviște deschide scorul: 1 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru de Alexandru BUZIUC (mijlocaș stânga). In minutul 18 al partidei dintre Chindia Târgoviște si , reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 20, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Adrian Gheorghe ŞUT
In minutul 27, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Alexandru Constantin BENGA
GOOOL! Gol marcat pentru de George Cristian MERLOI (mijlocaș dreapta). In minutul 29 al partidei dintre Chindia Târgoviște si , scorul devine 1 - 2.
GOOOL! Gol marcat pentru Chindia Târgoviște de Vadim RAȚĂ (mijlocaș dreapta). In minutul 41 al partidei dintre Chindia Târgoviște si , scorul devine 2 - 3.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Daniel Ionuț NOVAC si intra Cristian Daniel NEGUȚ
In minutul 50, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Jean Alexandre DERETTI
In minutul 55, schimbare, iese mijlocaș ofensiv Jean Alexandre DERETTI si intra Florin Vasile ACHIM
In minutul 62, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Daniel Constantin FLOREA
In minutul 62, schimbare, iese fundaș stânga Alexandru NEGREA si intra Robert NECIU
In minutul 69, schimbare, iese atacant Cristian Georgian CHERCHEZ si intra Andrei BURLACU
GOOOL! Gol marcat pentru de Jakub VOJTUŠ (atacant). In minutul 70 al partidei dintre Chindia Târgoviște si , scorul devine 2 - 5.
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș dreapta George Cristian MERLOI si intra Cristian Cosmin DUMITRU