Arbitru Horia Gabriel Mladinovici (București)
Arbitri asistenţi Marius Badea (Rm Vâlcea), George Florin Neacșu (Câmpulung Mu)
Arbitru observator Marian Salomir (Cluj)
Observator Cătălin Popa (Vaslui)
Spectatori 2000

Meciul din data 06.02.2020 dintre echipele FC Voluntari si Fotbal Club FCSB se disputa in localitatea Voluntari pe stadionul Anghel Iordănescu. in fata a 2000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Horia Gabriel Mladinovici (București) impreuna cu arbitrii asistenti Marius Badea (Rm Vâlcea), George Florin Neacșu (Câmpulung Mu).

FC Voluntari: Alexandru MĂŢAN, Andraž STRUNA, Marko SIMONOVSKI, Moussa SANOH, Alexandru Ștefan PAŞCANU, Milan KOCIĆ, Pablo DE LUCAS Torres, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ, Valentin Alexandru COJOCARU, Cosmin Florin ACHIM, Igor ARMAŞ si rezervele: Alexandru Nicolae VLAD, Victor Teodor RÂMNICEANU, Vlad Călin MORAR, ERIC de Oliveira Pereira, Cătălin Ştefan ŢÂRĂ.

Fotbal Club FCSB: Florinel Teodor COMAN, Florin Lucian TĂNASE, Aristidis SOILEDIS, Darius Dumitru OLARU, Răzvan Constantin OAIDĂ, Olimpiu Vasile MORUȚAN, Dennis MAN, Lucian Ionuț FILIP, Valentin Iulian CREȚU, Iulian Lucian CRISTEA, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN si rezervele: Andrei Daniel VLAD, Ionuț Daniel VÂNĂ, Adrian POPA, Dragoş Ionuţ NEDELCU, Harlem-Eddy GNOHÉRÉ, Marko MOMČILOVIĆ.

GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Darius Dumitru OLARU (mijlocaș dreapta). In minutul 08 al partidei dintre FC Voluntari si Fotbal Club FCSB, Fotbal Club FCSB deschide scorul: 0 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Marko SIMONOVSKI (atacant). In minutul 32 al partidei dintre FC Voluntari si Fotbal Club FCSB, FC Voluntari reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Florinel Teodor COMAN (extremă stânga). In minutul 42 al partidei dintre FC Voluntari si Fotbal Club FCSB, scorul devine 1 - 2.
In minutul 44, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Igor ARMAŞ. FC Voluntari va trebui sa trebui sa joace restul de 46 de minute, si eventualele minute de prelungire, in 10 jucatori.
In minutul 51, schimbare, iese mijlocaș stânga Alexandru MĂŢAN si intra Ion GHEORGHE
In minutul 64, schimbare, iese mijlocaș dreapta Darius Dumitru OLARU si intra Ionuț Daniel VÂNĂ
In minutul 73, schimbare, iese mijlocaș dreapta Moussa SANOH si intra Vlad Călin MORAR
In minutul 79, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Iulian Lucian CRISTEA
In minutul 80, schimbare, iese atacant Marko SIMONOVSKI si intra Cătălin Ştefan ŢÂRĂ
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș stânga Olimpiu Vasile MORUȚAN si intra Harlem-Eddy GNOHÉRÉ
In minutul 89, schimbare, iese extremă stânga Florinel Teodor COMAN si intra Adrian POPA
In minutul 90+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Răzvan Constantin OAIDĂ

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa Fotbal Club FCSB.