Arbitru Robert George Dumitru (Sfântu Gheorghe)
Arbitri asistenţi Imre Laszlo Bucsi (Sfântu Gheorghe), Stelian Slabu (Brașov)
Arbitru observator Augustus Constantin (Rm Vâlcea)
Observator Ioan Bogdan (Arad)
Spectatori 4500

Meciul din data 14.12.2019 dintre echipele CS Universitatea Craiova si FC Voluntari se disputa in localitatea Craiova pe stadionul Ion Oblemenco. in fata a 4500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Robert George Dumitru (Sfântu Gheorghe) impreuna cu arbitrii asistenti Imre Laszlo Bucsi (Sfântu Gheorghe), Stelian Slabu (Brașov).

CS Universitatea Craiova: TIAGO Emanuel Canelas Almeida FERREIRA, Alexandru CICÂLDĂU, Cristian BĂRBUȚ, Mihai Alexandru BĂLAȘA, Nicuşor Silviu BANCU, Valentin Mihai MIHĂILĂ, Goran ZAKARIĆ, Luis Emanuel NIȚU, Laurențiu POPESCU, Alexandru MĂŢEL, Alexandru MATEIU si rezervele: Stephane ACKA, Andrei Daniel MARINESCU, Antoni IVANOV, Andrei Virgil IVAN, Uroš ĆOSIĆ, Ștefan Marinel VLĂDOIU, Mihaiță Alexandru ROMAN.

FC Voluntari: Athanasios PAPAZOGLOU, Julio César RODRÍGUEZ López, Victor Teodor RÂMNICEANU, Andraž STRUNA, Alexandru Nicolae VLAD, Aissa Bilal LAÏDOUNI, Nicolás Martín GOROBSOV, Ion GHEORGHE, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ, Cristian Ionuț COSTIN, Igor ARMAŞ si rezervele: Milan KOCIĆ, Bozhidar Konstantinov MITREV, Franco SIGNORELLI, Cătălin Ştefan ŢÂRĂ, Avtandil EBRALIDZE, Ionuț BALAUR.

In minutul 13, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, TIAGO Emanuel Canelas Almeida FERREIRA
In minutul 25, schimbare, iese atacant Luis Emanuel NIȚU si intra Andrei Virgil IVAN
In minutul 42, schimbare, iese extremă dreapta Cristian Ionuț COSTIN si intra Avtandil EBRALIDZE
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Athanasios PAPAZOGLOU (atacant). In minutul 54 al partidei dintre CS Universitatea Craiova si FC Voluntari, FC Voluntari deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 57, schimbare, iese mijlocaș dreapta Goran ZAKARIĆ si intra Mihaiță Alexandru ROMAN
GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de Alexandru CICÂLDĂU (mijlocaș stânga). In minutul 74 al partidei dintre CS Universitatea Craiova si FC Voluntari, CS Universitatea Craiova reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș central Alexandru MATEIU si intra Antoni IVANOV
In minutul 79, schimbare, iese mijlocaș central Nicolás Martín GOROBSOV si intra Ionuț BALAUR
In minutul 83, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Avtandil EBRALIDZE
GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de Mihai Alexandru BĂLAȘA (fundaș central). In minutul 89 al partidei dintre CS Universitatea Craiova si FC Voluntari, scorul devine 2 - 1.
In minutul 90, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Aissa Bilal LAÏDOUNI
In minutul 90+1, schimbare, iese fundaș central Julio César RODRÍGUEZ López si intra Cătălin Ştefan ŢÂRĂ

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa CS Universitatea Craiova.

Andrei IVAN
25’
42’ Cristian Ionuț COSTIN
Avtandil EBRALIDZE
0 - 1 54’ Athanasios PAPAZOGLOU
Goran ZAKARIĆ
Mihăiță ROMAN II
57’
1 - 1 Alexandru CICÂLDĂU 74’
Alexandru MATEIU
Antoni IVANOV
75’
79’ Nicolás GOROBSOV
Ionuț BALAUR
83’ Avtandil EBRALIDZE
2 - 1 Mihai BĂLAȘA 89’
90’ Aissa Bilal LAÏDOUNI
90+1’ Julio RODRÍGUEZ