Data disputării 21.12.2019 - 20:00
Stadion Anghel Iordănescu
Localitatea Voluntari
Arbitru George Rădulescu (București)
Arbitri asistenţi Bogdan Gheorghe (București), George Florin Neacșu (Câmpulung Mu)
Arbitru observator Cristian Nica (Ploiești)
Observator Aurel Beldeanu (Craiova)
Spectatori 350

Meciul din data 21.12.2019 dintre echipele FC Voluntari si CFR 1907 Cluj se disputa in localitatea Voluntari pe stadionul Anghel Iordănescu. in fata a 350 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Rădulescu (București) impreuna cu arbitrii asistenti Bogdan Gheorghe (București), George Florin Neacșu (Câmpulung Mu).

FC Voluntari: Igor ARMAŞ, Cristian Ionuț COSTIN, Alexandru Nicolae VLAD, Andraž STRUNA, Franco SIGNORELLI, Victor Teodor RÂMNICEANU, Julio César RODRÍGUEZ López, Nicolás Martín GOROBSOV, Ion GHEORGHE, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ, Athanasios PAPAZOGLOU si rezervele: Ionuț BALAUR, Cătălin Ştefan ŢÂRĂ, Bozhidar Konstantinov MITREV, Milan KOCIĆ, Avtandil EBRALIDZE, Daniel BENZAR.

CFR 1907 Cluj: Cătălin Mihai ITU, Andrei Andonie BURCĂ, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Valentin Ionuţ COSTACHE, Emmanuel Juan CULIO, Ciprian Ioan DEAC, PAULO VINÍCIUS de Souza Nascimento, Mario Junior RONDÓN Fernández, Mateo SUŠIĆ, Damjan ĐOKOVIĆ, Giedrius ARLAUSKIS si rezervele: Ovidiu Ștefan HOBAN, Kévin BOLI, Billel OMRANI, Claudiu Adrian Mihai PETRILA, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Adrian Vasile RUS, Luis AURELIO.

GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Mateo SUŠIĆ (fundaș dreapta). In minutul 05 al partidei dintre FC Voluntari si CFR 1907 Cluj, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 13, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Alexandru Nicolae VLAD
In minutul 14, FC Voluntari - CFR 1907 Cluj, scor 0 - 2, gol din penalty transformat pentru CFR 1907 Cluj de Emmanuel Juan CULIO
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Ciprian Ioan DEAC (extremă dreapta). In minutul 37 al partidei dintre FC Voluntari si CFR 1907 Cluj, scorul devine 0 - 3.
In minutul 46, schimbare, iese extremă dreapta Cristian Ionuț COSTIN si intra Avtandil EBRALIDZE
In minutul 46, schimbare, iese fundaș stânga Alexandru Nicolae VLAD si intra Milan KOCIĆ
In minutul 65, schimbare, iese extremă stânga Valentin Ionuţ COSTACHE si intra Billel OMRANI
In minutul 77, schimbare, iese atacant Mario Junior RONDÓN Fernández si intra Ovidiu Ștefan HOBAN
In minutul 80, schimbare, iese mijlocaș stânga Franco SIGNORELLI si intra Cătălin Ştefan ŢÂRĂ
In minutul 82, schimbare, iese mijlocaș dreapta Cătălin Mihai ITU si intra Claudiu Adrian Mihai PETRILA
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Mário Jorge Malico Paulino CAMORA (fundaș stânga). In minutul 90+2 al partidei dintre FC Voluntari si CFR 1907 Cluj, scorul devine 0 - 4.

Meciul s-a incheiat cu scorul 4 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.

Avtandil EBRALIDZE
46’
Alexandru VLAD
Milan KOCIĆ
46’
65’ Valentin COSTACHE