Arbitri asistenţi Daniel Mitruți (Craiova), Andrei Constantinescu (București)
Arbitru observator Liviu Ciubotariu (Galați)
Observator Romulus Chihaia (București)
Spectatori 500

Meciul din data 01.02.2020 dintre echipele si FC Voluntari se disputa in localitatea Clinceni pe stadionul Academica. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Cătălin Popa (Pitești) impreuna cu arbitrii asistenti Daniel Mitruți (Craiova), Andrei Constantinescu (București).

: Jakub VOJTUŠ, Denis VENTÚRA, Paul Ovidiu PÂRVULESCU, Răzvan Bogdan PATRICHE, Octavian Gabriel VÂLCEANU, George Cristian MERLOI, Eugeniu CEBOTARU, Alexandru BUZIUC, Alexandru Cristian ALBU, Florin Vasile ACHIM, Adrian Gheorghe ŞUT si rezervele: Alexandru Ionuț POPESCU, Aristote N'DONGALA, MIGUEL José Oliveira Silva SANTOS, Mihai DOBRESCU, Robert ION.

FC Voluntari: Andraž STRUNA, Marko SIMONOVSKI, Moussa SANOH, Alexandru Ștefan PAŞCANU, Alexandru MĂŢAN, Milan KOCIĆ, Nicolás Martín GOROBSOV, Pablo DE LUCAS Torres, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ, Valentin Alexandru COJOCARU, Igor ARMAŞ si rezervele: Cătălin Ştefan ŢÂRĂ, ERIC de Oliveira Pereira, Victor Teodor RÂMNICEANU, Ion GHEORGHE, Claudiu BELU-IORDACHE, Cosmin Florin ACHIM.

GOOOL! Gol marcat pentru de Adrian Gheorghe ŞUT (mijlocaș central). In minutul 08 al partidei dintre si FC Voluntari, deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 12, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Marko SIMONOVSKI
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Marko SIMONOVSKI (atacant). In minutul 13 al partidei dintre si FC Voluntari, FC Voluntari reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 23, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Igor ARMAŞ
In minutul 24, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Răzvan Bogdan PATRICHE
In minutul 34, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Moussa SANOH
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș defensiv Denis VENTÚRA si intra Robert ION
In minutul 56, - FC Voluntari, scor 1 - 2, gol din penalty transformat pentru FC Voluntari de Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ
In minutul 58, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Florin Vasile ACHIM
In minutul 59, schimbare, iese fundaș stânga Paul Ovidiu PÂRVULESCU si intra Mihai DOBRESCU
In minutul 65, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Nicolás Martín GOROBSOV
In minutul 67, schimbare, iese mijlocaș defensiv Eugeniu CEBOTARU si intra Aristote N'DONGALA
In minutul 67, schimbare, iese mijlocaș dreapta Moussa SANOH si intra Claudiu BELU-IORDACHE
In minutul 74, schimbare, iese mijlocaș defensiv Nicolás Martín GOROBSOV si intra Vlad Călin MORAR
In minutul 80, schimbare, iese atacant Marko SIMONOVSKI si intra ERIC de Oliveira Pereira
In minutul 90, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, ERIC de Oliveira Pereira
In minutul 90+4, jucatorul echipei , Răzvan Bogdan PATRICHE a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. ramane din minutul 90+4 in 10 jucatori.
In minutul 90+4, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Adrian Gheorghe ŞUT

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa FC Voluntari.

1 - 0 Adrian ŞUT 08’
12’ Marko SIMONOVSKI
1 - 1 13’ Marko SIMONOVSKI
23’ Igor ARMAŞ
Răzvan PATRICHE 24’
34’ Moussa SANOH
Denis VENTÚRA
Robert Robert
46’
1 - 2 56’ penalty Mihai CĂPĂȚÂNĂ
Florin ACHIM 58’
Paul PÂRVULESCU
Mihai DOBRESCU
59’
65’ Nicolás GOROBSOV
Eugeniu CEBOTARU
Aristote N'DONGALA
67’
67’ Moussa SANOH
Claudiu BELU-IORDACHE
74’ Nicolás GOROBSOV
Vlad MORAR
80’ Marko SIMONOVSKI