Arbitru Adrian Florin Cojocaru (Galați)
Arbitri asistenţi Mihai Marius Marica (Bistrița), Marius Badea (Rm Vâlcea)
Arbitru observator Adrian Vidan (București)
Observator Octavian Goga (Brașov)

Meciul din data 09.03.2020 dintre echipele FC Voluntari si FC Hermannstadt se disputa in localitatea Voluntari pe stadionul Anghel Iordănescu. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Florin Cojocaru (Galați) impreuna cu arbitrii asistenti Mihai Marius Marica (Bistrița), Marius Badea (Rm Vâlcea).

FC Voluntari: Cosmin Florin ACHIM, Claudiu BELU-IORDACHE, Alexandru Nicolae VLAD, Alexandru Ștefan PAŞCANU, Vlad Călin MORAR, Aissa Bilal LAÏDOUNI, Ion GHEORGHE, ERIC de Oliveira Pereira, Pablo DE LUCAS Torres, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ, Valentin Alexandru COJOCARU si rezervele: Cătălin Ştefan ŢÂRĂ, Andraž STRUNA, Marko SIMONOVSKI, Moussa SANOH, Victor Teodor RÂMNICEANU, Ionuț BALAUR, Alexandru MĂŢAN.

FC Hermannstadt: Raul Marian OPRUȚ, Andrei Ioan CORDEA, CRISTIANO Pereira Figueiredo, Răzvan Ionuţ DÂLBEA, Joálisson SANTOS Oliveira, ROMÁRIO Santos Pires, Ionuț STOICA, TIAGO Miguel Monteiro de ALMEIDA, Ousmane Diarassouba VIERA, YAZALDE Gomes Pinto, Adrian Ionuț BĂLAN si rezervele: Gabriel DEBELJUH, Lucian Mihai DUMITRIU, Emanuel NOVO Rodrigues, Sorin Marian BUȘU, Petrișor Ionuț PETRESCU, Kévin Ramon RIMANE, Alexandru VODĂ.

In minutul 14, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Cosmin Florin ACHIM
In minutul 17, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, TIAGO Miguel Monteiro de ALMEIDA
In minutul 37, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Andrei Ioan CORDEA
In minutul 55, schimbare, iese mijlocaș stânga Andrei Ioan CORDEA si intra Lucian Mihai DUMITRIU
In minutul 59, schimbare, iese mijlocaș stânga Ion GHEORGHE si intra Alexandru MĂŢAN
GOOOL! Gol marcat pentru FC Hermannstadt de Ousmane Diarassouba VIERA (fundaș central). In minutul 59 al partidei dintre FC Voluntari si FC Hermannstadt, FC Hermannstadt deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 62, schimbare, iese mijlocaș central ERIC de Oliveira Pereira si intra Cătălin Ştefan ŢÂRĂ
In minutul 63, schimbare, iese atacant Adrian Ionuț BĂLAN si intra Gabriel DEBELJUH
In minutul 69, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Ousmane Diarassouba VIERA
In minutul 74, schimbare, iese atacant Vlad Călin MORAR si intra Marko SIMONOVSKI
In minutul 81, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Cătălin Ştefan ŢÂRĂ
In minutul 85, schimbare, iese mijlocaș central YAZALDE Gomes Pinto si intra Kévin Ramon RIMANE
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Alexandru Ștefan PAŞCANU (fundaș central). In minutul 90 al partidei dintre FC Voluntari si FC Hermannstadt, FC Voluntari reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, CRISTIANO Pereira Figueiredo

Cosmin ACHIM 14’
17’ TIAGO ALMEIDA
37’ Andrei CORDEA
55’ Andrei CORDEA
Lucian DUMITRIU
Ion GHEORGHE
Alexandru MĂŢAN
59’
0 - 1 59’ Ousmane VIERA
ERIC
Cătălin ŢÂRĂ
62’
63’ Adrian BĂLAN
Gabriel DEBELJUH
69’ Ousmane VIERA
Vlad MORAR
Marko SIMONOVSKI
74’
Cătălin ŢÂRĂ 81’
85’ YAZALDE
Kévin RIMANE
1 - 1 Alex PAŞCANU 90’
90+3’ CRISTIANO PEREIRA