Arbitru Istvan Kovacs (Carei)
Arbitri asistenţi Vasile Marinescu (București), Valentin Avram (București)
Arbitru observator Cristian Nica (Ploiești)
Observator Paul Mincu (București)

Meciul din data 08.03.2020 dintre echipele Fotbal Club FCSB si CS Universitatea Craiova se disputa in localitatea București pe stadionul Arena Națională. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Istvan Kovacs (Carei) impreuna cu arbitrii asistenti Vasile Marinescu (București), Valentin Avram (București).

Fotbal Club FCSB: Ovidiu Marian POPESCU, Bogdan PLANIĆ, Ionuţ Constantin PANŢÂRU, Darius Dumitru OLARU, Răzvan Constantin OAIDĂ, Dennis MAN, Iulian Lucian CRISTEA, Valentin Iulian CREȚU, Florinel Teodor COMAN, Andrei Daniel VLAD, Florin Lucian TĂNASE si rezervele: Marko MOMČILOVIĆ, Adrian Tabarcea PETRE, Toma NIGA, Olimpiu Vasile MORUȚAN, George Andrei MIRON, Lucian Ionuț FILIP, Ionuț Daniel VÂNĂ.

CS Universitatea Craiova: Uroš ĆOSIĆ, Mirko PIGLIACELLI, Luis Emanuel NIȚU, Dan Nicolae NISTOR, Alexandru MATEIU, Ivan MARTIĆ, Alexandru CICÂLDĂU, Cristian BĂRBUȚ, Mihai Alexandru BĂLAȘA, Nicuşor Silviu BANCU, Ștefan BAIARAM si rezervele: Laurențiu POPESCU, Bogdan Ilie VĂTĂJELU, Elvir KOLJIĆ, Kamer QAKA, Andrei Virgil IVAN, Claude Pierre Marie DIELNA.

In minutul 10, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Ovidiu Marian POPESCU
In minutul 11, schimbare, iese atacant Darius Dumitru OLARU si intra Ionuț Daniel VÂNĂ
In minutul 18, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Ionuţ Constantin PANŢÂRU
In minutul 18, schimbare, iese atacant Luis Emanuel NIȚU si intra Elvir KOLJIĆ
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Răzvan Constantin OAIDĂ (mijlocaș dreapta). In minutul 23 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si CS Universitatea Craiova, Fotbal Club FCSB deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 35, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Nicuşor Silviu BANCU
GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de Cristian BĂRBUȚ (extremă dreapta). In minutul 45 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si CS Universitatea Craiova, CS Universitatea Craiova reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Răzvan Constantin OAIDĂ (mijlocaș dreapta). In minutul 57 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si CS Universitatea Craiova, scorul devine 2 - 1.
In minutul 60, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Mihai Alexandru BĂLAȘA
In minutul 64, schimbare, iese extremă dreapta Cristian BĂRBUȚ si intra Andrei Virgil IVAN
In minutul 70, schimbare, iese rezervă Ionuț Daniel VÂNĂ si intra Lucian Ionuț FILIP
In minutul 71, schimbare, iese mijlocaș central Alexandru MATEIU si intra Kamer QAKA
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Florin Lucian TĂNASE (mijlocaș stânga). In minutul 79 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si CS Universitatea Craiova, scorul devine 3 - 1.
In minutul 82, schimbare, iese extremă stânga Florinel Teodor COMAN si intra Olimpiu Vasile MORUȚAN
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Dennis MAN (extremă dreapta). In minutul 84 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si CS Universitatea Craiova, scorul devine 4 - 1.
In minutul 87, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Alexandru CICÂLDĂU
In minutul 90+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Uroš ĆOSIĆ
In minutul 90+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Dan Nicolae NISTOR
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Dennis MAN

Meciul s-a incheiat cu scorul 4 - 1 pentru echipa Fotbal Club FCSB.

Ionuț VÂNĂ
11’
Ionuţ PANŢÂRU 18’
18’ Luis NIȚU
Elvir KOLJIĆ
1 - 0 Răzvan OAIDĂ 23’
35’ Nicuşor BANCU
1 - 1 45’ Cristian BĂRBUȚ
2 - 1 Răzvan OAIDĂ 57’
60’ Mihai BĂLAȘA
64’ Cristian BĂRBUȚ
Andrei IVAN
Ionuț VÂNĂ
Lucian FILIP
70’
71’ Alexandru MATEIU
Kamer QAKA
3 - 1 Florin TĂNASE 79’
Florinel COMAN
Olimpiu MORUȚAN
82’
4 - 1 Dennis MAN 84’
87’ Alexandru CICÂLDĂU