CFR 1907 Cluj - Gaz metan Mediaș - 13.07.2020 English version
Data disputării 13.07.2020 - 21:00
Localitatea Cluj
Arbitru Ovidiu Hațegan (Arad)
Arbitri asistenţi Octavian Șovre (Satu Mare), Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava)
Arbitru observator Zoltan Szekely (Baia Mare)

Meciul din data 13.07.2020 dintre echipele CFR 1907 Cluj si Gaz metan Mediaș se disputa in localitatea Cluj pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Ovidiu Hațegan (Arad) impreuna cu arbitrii asistenti Octavian Șovre (Satu Mare), Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava).

CFR 1907 Cluj: Ciprian Ioan DEAC, PAULO VINÍCIUS de Souza Nascimento, Cristian Marian MANEA, Andrei Dodi JOCA, Cătălin Mihai ITU, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Mihai Cătălin BORDEIANU, Kévin BOLI, Giedrius ARLAUSKIS, Mario Junior RONDÓN Fernández, Damjan ĐOKOVIĆ si rezervele: Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Claudiu Adrian Mihai PETRILA, Billel OMRANI, Alexandru Mihăiță CHIPCIU, Otto HINDRICH, Ovidiu Ștefan HOBAN, Mike CESTOR Botuli, Mateo SUŠIĆ.

Gaz metan Mediaș: Mihai VELISAR, Răzvan Alin TRIF, Răzvan Ștefan POPA, Răzvan Neculaie PLEȘCA, Ionuț Justinian LARIE, Thomas JUEL-NIELSEN, GABRIEL Rodrigues de Moura, Stephan Leonard DRĂGHICI, Nicolao Manuel DUMITRU Cardoso, Nasser CHAMED, Lukáš DROPPA si rezervele: RAREȘ ȘTEFAN DOGARU, Cristian Eduard AVRAM, Sergiu Robert CIOCAN.

In minutul 06, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Ionuț Justinian LARIE
In minutul 06, schimbare, iese extremă stânga Andrei Dodi JOCA si intra Alexandru Mihăiță CHIPCIU
In minutul 22, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Lukáš DROPPA
In minutul 35, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Nasser CHAMED
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Ciprian Ioan DEAC (extremă dreapta). In minutul 39 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Gaz metan Mediaș, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Mihai Cătălin BORDEIANU si intra Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Damjan ĐOKOVIĆ (mijlocaș central). In minutul 49 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Gaz metan Mediaș, scorul devine 2 - 0.
In minutul 51, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Mario Junior RONDÓN Fernández
In minutul 62, schimbare, iese fundaș stânga Răzvan Alin TRIF si intra Sergiu Robert CIOCAN
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș defensiv Răzvan Ștefan POPA si intra Cristian Eduard AVRAM
In minutul 81, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Kévin BOLI. CFR 1907 Cluj va trebui sa trebui sa joace restul de 9 de minute, si eventualele minute de prelungire, in 10 jucatori.
In minutul 83, schimbare, iese fundaș dreapta Stephan Leonard DRĂGHICI si intra RAREȘ ȘTEFAN DOGARU
In minutul 84, schimbare, iese extremă dreapta Ciprian Ioan DEAC si intra Mike CESTOR Botuli
In minutul 84, schimbare, iese atacant Mario Junior RONDÓN Fernández si intra Billel OMRANI

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.

DUMITRU
06’ Ionuț LARIE
Andrei Dodi JOCA
Alexandru CHIPCIU
06’
22’ Lukáš DROPPA
35’ Nasser CHAMED
1 - 0 Ciprian DEAC 39’
Mihai BORDEIANU
Adrian ALEXANDRU-PĂUN
46’
2 - 0 Damjan ĐOKOVIĆ 49’
Mario RONDÓN 51’
62’ Răzvan Alin TRIF
Sergiu CIOCAN
75’ Răzvan POPA
Cristian AVRAM
Kévin BOLI 81’
83’ Stephan DRĂGHICI