Arbitru Iulian Călin (Ștefănești - Ag)
Arbitri asistenţi George Florin Neacșu (Câmpulung Mus), Romică Bârdeș (Pitești)
Arbitru observator Corneliu Fecioru (București)
Observator Mircea Călin (București)

Meciul din data 22.06.2020 dintre echipele Viitorul Constanța si FC Hermannstadt se disputa in localitatea Ovidiu pe stadionul Central. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Iulian Călin (Ștefănești - Ag) impreuna cu arbitrii asistenti George Florin Neacșu (Câmpulung Mus), Romică Bârdeș (Pitești).

Viitorul Constanța: Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior RIVALDINHO, Andrei Viorel ARTEAN, Árpád Ors György TORDAI, Sebastian MLADEN, Cosmin Gabriel MATEI, Gabriel Cristian IANCU, Cristian George GANEA, Virgil Eugen GHIȚĂ, Andrei Virgil CIOBANU, Radu Ștefăniță BOBOC, Vlad Alexandru ACHIM si rezervele: Alexi Paul PITU, Louis MUNTEANU, Paul Alexandru IACOB, Marco DULCA, Damien DUSSAUT, Cătălin Vasile CĂBUZ, Aurelian Ionuț CHIȚU, Carlo CASAP, George Dănuț GANEA.

FC Hermannstadt: Petrișor Ionuț PETRESCU, Sorin Marian BUȘU, Adrian Ionuț BĂLAN, David CAIADO Dias, CRISTIANO Pereira Figueiredo, Răzvan Ionuţ DÂLBEA, Raul Marian OPRUȚ, ROMÁRIO Santos Pires, Ionuț STOICA, Ousmane Diarassouba VIERA, Alexandru VODĂ si rezervele: Lucian Mihai DUMITRIU, Joálisson SANTOS Oliveira, Srdjan LUCHIN, Ionuț POP, Andrei SÂNTEAN, TIAGO Miguel Monteiro de ALMEIDA, Daniel Vasile TĂTAR.

GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Vlad Alexandru ACHIM (mijlocaș stânga). In minutul 04 al partidei dintre Viitorul Constanța si FC Hermannstadt, Viitorul Constanța deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 46, schimbare, iese fundaș dreapta Alexandru VODĂ si intra TIAGO Miguel Monteiro de ALMEIDA
In minutul 56, schimbare, iese mijlocaș dreapta David CAIADO Dias si intra Joálisson SANTOS Oliveira
In minutul 57, schimbare, iese fundaș central Răzvan Ionuţ DÂLBEA si intra Lucian Mihai DUMITRIU
In minutul 64, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Raul Marian OPRUȚ
In minutul 66, schimbare, iese extremă stânga Cosmin Gabriel MATEI si intra George Dănuț GANEA
In minutul 70, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, TIAGO Miguel Monteiro de ALMEIDA
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Gabriel Cristian IANCU (extremă dreapta). In minutul 71 al partidei dintre Viitorul Constanța si FC Hermannstadt, scorul devine 2 - 0.
In minutul 74, schimbare, iese mijlocaș dreapta Andrei Virgil CIOBANU si intra Aurelian Ionuț CHIȚU
In minutul 74, schimbare, iese atacant Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior RIVALDINHO si intra Damien DUSSAUT
In minutul 77, schimbare, iese extremă dreapta Petrișor Ionuț PETRESCU si intra Daniel Vasile TĂTAR
In minutul 82, schimbare, iese extremă dreapta Gabriel Cristian IANCU si intra Carlo CASAP
In minutul 82, schimbare, iese fundaș stânga Cristian George GANEA si intra Paul Alexandru IACOB
GOOOL! Gol marcat pentru FC Hermannstadt de Adrian Ionuț BĂLAN (extremă stânga). In minutul 88 al partidei dintre Viitorul Constanța si FC Hermannstadt, scorul devine 3 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Vlad Alexandru ACHIM (mijlocaș stânga). In minutul 90+3 al partidei dintre Viitorul Constanța si FC Hermannstadt, scorul devine 4 - 1.

Meciul s-a incheiat cu scorul 4 - 1 pentru echipa Viitorul Constanța.

1 - 0 Vlad ACHIM 04’
46’ Alexandru VODĂ
TIAGO ALMEIDA
56’ David CAIADO
JÔ SANTOS
57’ Răzvan DÂLBEA
Lucian DUMITRIU
64’ Raul OPRUȚ
Cosmin MATEI
George GANEA
66’
70’ TIAGO ALMEIDA
2 - 0 Gabriel Cristian IANCU 71’
Andrei CIOBANU
Aurelian CHIŢU
74’
RIVALDINHO
Damien DUSSAUT
74’
77’ Petrișor PETRESCU