Arbitru Horațiu Mircea Feșnic (Cluj)
Arbitri asistenţi Vasile Marinescu (București), Mircea Orbuleț (București)
Arbitru observator Corneliu Fecioru (București)
Observator Dan Potocianu (Reșița)

Meciul din data 11.07.2020 dintre echipele FC Hermannstadt si FC Voluntari se disputa in localitatea Sibiu pe stadionul Municipal. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Horațiu Mircea Feșnic (Cluj) impreuna cu arbitrii asistenti Vasile Marinescu (București), Mircea Orbuleț (București).

FC Hermannstadt: Joálisson SANTOS Oliveira, Ousmane Diarassouba VIERA, Ionuț STOICA, Kévin Ramon RIMANE, ROMÁRIO Santos Pires, Raul Marian OPRUȚ, Gabriel DEBELJUH, CRISTIANO Pereira Figueiredo, David CAIADO Dias, Alexandru VODĂ, YAZALDE Gomes Pinto si rezervele: TIAGO Miguel Monteiro de ALMEIDA, Ionuț POP, Petrișor Ionuț PETRESCU, Răzvan Ionuţ DÂLBEA, Lucian Mihai DUMITRIU, Alin DOBROSAVLEVICI, Andrei Ioan CORDEA, Adrian Ionuț BĂLAN, Sorin Marian BUȘU.

FC Voluntari: Cătălin Ştefan ŢÂRĂ, Andraž STRUNA, Alexandru Ștefan PAŞCANU, Alexandru MĂŢAN, Ion GHEORGHE, Milan KOCIĆ, Pablo DE LUCAS Torres, Cosmin Florin ACHIM, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ, Cristian Ionuț COSTIN, Valentin Alexandru COJOCARU si rezervele: Alexandru TUDORIE, Alexandru Nicolae VLAD, Marko SIMONOVSKI, Nicolás Martín GOROBSOV, Aissa Bilal LAÏDOUNI, Igor ARMAŞ, Daniel BENZAR, ERIC de Oliveira Pereira.

In minutul 28, schimbare, iese fundaș dreapta Alexandru VODĂ si intra TIAGO Miguel Monteiro de ALMEIDA
GOOOL! Gol marcat pentru FC Hermannstadt de YAZALDE Gomes Pinto (atacant). In minutul 33 al partidei dintre FC Hermannstadt si FC Voluntari, FC Hermannstadt deschide scorul: 1 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru FC Hermannstadt de ROMÁRIO Santos Pires (mijlocaș central). In minutul 33 al partidei dintre FC Hermannstadt si FC Voluntari, scorul devine 2 - 0.
In minutul 35, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Joálisson SANTOS Oliveira
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Cristian Ionuț COSTIN si intra Marko SIMONOVSKI
In minutul 50, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Gabriel DEBELJUH
In minutul 66, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Pablo DE LUCAS Torres
In minutul 68, schimbare, iese atacant Cătălin Ştefan ŢÂRĂ si intra Alexandru TUDORIE
In minutul 68, schimbare, iese mijlocaș stânga Ion GHEORGHE si intra Aissa Bilal LAÏDOUNI
In minutul 70, schimbare, iese mijlocaș central Kévin Ramon RIMANE si intra Răzvan Ionuţ DÂLBEA
In minutul 73, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ
GOOOL! Gol marcat pentru FC Hermannstadt de TIAGO Miguel Monteiro de ALMEIDA (rezervă). In minutul 80 al partidei dintre FC Hermannstadt si FC Voluntari, scorul devine 3 - 0.
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș central Alexandru MĂŢAN si intra ERIC de Oliveira Pereira
In minutul 83, schimbare, iese atacant YAZALDE Gomes Pinto si intra Sorin Marian BUȘU
In minutul 83, schimbare, iese atacant Gabriel DEBELJUH si intra Petrișor Ionuț PETRESCU
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de ERIC de Oliveira Pereira (rezervă). In minutul 90+1 al partidei dintre FC Hermannstadt si FC Voluntari, scorul devine 3 - 1.
In minutul 90+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Alexandru TUDORIE

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 1 pentru echipa FC Hermannstadt.

TIAGO ALMEIDA
28’
1 - 0 YAZALDE 33’
2 - 0 ROMÁRIO PIRES 33’
JÔ SANTOS 35’
46’ Cristian Ionuț COSTIN
Marko SIMONOVSKI
Gabriel DEBELJUH 50’
66’ Pablo DE LUCAS
68’ Cătălin ŢÂRĂ
Alexandru TUDORIE
68’ Ion GHEORGHE
Aissa Bilal LAÏDOUNI
Kévin RIMANE
Răzvan DÂLBEA
70’
73’ Mihai CĂPĂȚÂNĂ
3 - 0 TIAGO ALMEIDA 80’
81’ Alexandru MĂŢAN
ERIC
YAZALDE
Sorin BUŞU
83’
Gabriel DEBELJUH
Petrișor PETRESCU
83’
3 - 1 90+1’ ERIC
90+1’ Alexandru TUDORIE