Arbitru Horia Gabriel Mladinovici (București)
Arbitri asistenţi Vladimir Urzică (Piatra Neamț), Adrian Vornicu (Iași)
Arbitru observator Augustus Constantin (Rm Vâlcea)
Observator Constantin Stătescu (București)

Meciul din data 11.07.2020 dintre echipele Viitorul Constanța si se disputa in localitatea Ovidiu pe stadionul Central. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Horia Gabriel Mladinovici (București) impreuna cu arbitrii asistenti Vladimir Urzică (Piatra Neamț), Adrian Vornicu (Iași).

Viitorul Constanța: Cosmin Gabriel MATEI, Sebastian MLADEN, Gabriel Cristian IANCU, Virgil Eugen GHIȚĂ, Damien DUSSAUT, Andrei Virgil CIOBANU, Radu Ștefăniță BOBOC, Andrei Viorel ARTEAN, Vlad Alexandru ACHIM, Árpád Ors György TORDAI, Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior RIVALDINHO si rezervele: Cătălin Vasile CĂBUZ, Paul Alexandru IACOB, George Dănuț GANEA, Marco DULCA, Bradley DE NOOIJER, Aurelian Ionuț CHIȚU, Carlo CASAP, Louis MUNTEANU, Alexi Paul PITU.

: David Humanes MUÑOZ, Octavian Gabriel VÂLCEANU, Andrei Costin ȘUȘU, Gabriel Eugen MATEI, Robert ION, Mihai DOBRESCU, Eugeniu CEBOTARU, Alexandru BUZIUC, Florin BEJAN, Alexandru Cristian ALBU, Florin Vasile ACHIM si rezervele: Marius Florian CIOBANU VANGHELE, Denis VENTÚRA, Jovan MARKOVIĆ, Giannis KONTOES, Bogdan ILIE.

In minutul 07, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Florin Vasile ACHIM
In minutul 09, schimbare, iese mijlocaș dreapta Andrei Costin ȘUȘU si intra Giannis KONTOES
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior RIVALDINHO (atacant). In minutul 20 al partidei dintre Viitorul Constanța si , Viitorul Constanța deschide scorul: 1 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Gabriel Cristian IANCU (extremă dreapta). In minutul 50+3 al partidei dintre Viitorul Constanța si , scorul devine 2 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Damien DUSSAUT (fundaș dreapta). In minutul 52 al partidei dintre Viitorul Constanța si , scorul devine 3 - 0.
In minutul 64, schimbare, iese rezervă Giannis KONTOES si intra Denis VENTÚRA
In minutul 64, schimbare, iese atacant Robert ION si intra Jovan MARKOVIĆ
In minutul 70, schimbare, iese mijlocaș stânga Vlad Alexandru ACHIM si intra Bradley DE NOOIJER
In minutul 70, schimbare, iese mijlocaș dreapta Andrei Virgil CIOBANU si intra Aurelian Ionuț CHIȚU
In minutul 72, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Damien DUSSAUT
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior RIVALDINHO (atacant). In minutul 74 al partidei dintre Viitorul Constanța si , scorul devine 4 - 0.
In minutul 76, schimbare, iese atacant Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior RIVALDINHO si intra Paul Alexandru IACOB
In minutul 77, schimbare, iese extremă stânga Cosmin Gabriel MATEI si intra George Dănuț GANEA
In minutul 79, schimbare, iese mijlocaș stânga Florin Vasile ACHIM si intra Marius Florian CIOBANU VANGHELE
In minutul 83, schimbare, iese fundaș central Sebastian MLADEN si intra Marco DULCA
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Gabriel Cristian IANCU (extremă dreapta). In minutul 84 al partidei dintre Viitorul Constanța si , scorul devine 5 - 0.
In minutul 90+3, Viitorul Constanța - , scor 6 - 0, gol din penalty transformat pentru Viitorul Constanța de Gabriel Cristian IANCU

Meciul s-a incheiat cu scorul 6 - 0 pentru echipa Viitorul Constanța.

BUZIUC
07’ Florin ACHIM
09’ Andrei Costin ȘUȘU