Arbitru Ionuț Coza (Cernica)
Arbitri asistenţi Florin Păunescu (Rm Vâlcea), Vlad Bârleanu (București)
Arbitru observator Viorel Nicușor Flueran (Craiova)
Observator Cosin Ioan Toma (Piatra Neamț)

Meciul din data 29.07.2020 dintre echipele FC Hermannstadt si Viitorul Constanța se disputa in localitatea Sibiu pe stadionul Municipal. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Ionuț Coza (Cernica) impreuna cu arbitrii asistenti Florin Păunescu (Rm Vâlcea), Vlad Bârleanu (București).

FC Hermannstadt: Joálisson SANTOS Oliveira, Alexandru VODĂ, Ousmane Diarassouba VIERA, Ionuț STOICA, ROMÁRIO Santos Pires, Raul Marian OPRUȚ, Kévin Ramon RIMANE, Gabriel DEBELJUH, CRISTIANO Pereira Figueiredo, David CAIADO Dias, YAZALDE Gomes Pinto si rezervele: TIAGO Miguel Monteiro de ALMEIDA, Petrișor Ionuț PETRESCU, Emanuel NOVO Rodrigues, Srdjan LUCHIN, Răzvan Ionuţ DÂLBEA, Lucian Mihai DUMITRIU, Adrian Ionuț BĂLAN, Sorin Marian BUȘU, Lucian BUZAN.

Viitorul Constanța: Árpád Ors György TORDAI, Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior RIVALDINHO, Sebastian MLADEN, Gabriel Cristian IANCU, Paul Alexandru IACOB, Virgil Eugen GHIȚĂ, Damien DUSSAUT, Carlo CASAP, Andrei Viorel ARTEAN, Aurelian Ionuț CHIȚU, Tiberiu Ionuț CĂPUȘĂ, George Dănuț GANEA si rezervele: Vlad Alexandru ACHIM, Louis MUNTEANU, Alexi Paul PITU, Darius GROSU, Cătălin Vasile CĂBUZ, Marco DULCA.

In minutul 27, schimbare, iese fundaș dreapta Alexandru VODĂ si intra TIAGO Miguel Monteiro de ALMEIDA
In minutul 35, schimbare, iese mijlocaș dreapta Andrei Viorel ARTEAN si intra Vlad Alexandru ACHIM
In minutul 35, schimbare, iese rezervă Vlad Alexandru ACHIM si intra Andrei Viorel ARTEAN
In minutul 61, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Vlad Alexandru ACHIM
In minutul 66, schimbare, iese mijlocaș stânga Carlo CASAP si intra Andrei Virgil CIOBANU
In minutul 66, schimbare, iese fundaș dreapta Tiberiu Ionuț CĂPUȘĂ si intra Marco DULCA
GOOOL! Gol marcat pentru FC Hermannstadt de Ionuț STOICA (fundaș central). In minutul 76 al partidei dintre FC Hermannstadt si Viitorul Constanța, FC Hermannstadt deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 77, schimbare, iese extremă stânga George Dănuț GANEA si intra Louis MUNTEANU
In minutul 77, schimbare, iese extremă dreapta Aurelian Ionuț CHIȚU si intra Ștefan BODIȘTEANU
In minutul 84, FC Hermannstadt - Viitorul Constanța, scor 2 - 0, gol din penalty transformat pentru FC Hermannstadt de Gabriel DEBELJUH
In minutul 85, schimbare, iese atacant YAZALDE Gomes Pinto si intra Răzvan Ionuţ DÂLBEA
In minutul 89, schimbare, iese mijlocaș central ROMÁRIO Santos Pires si intra Lucian Mihai DUMITRIU
In minutul 90, schimbare, iese mijlocaș dreapta David CAIADO Dias si intra Srdjan LUCHIN

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa FC Hermannstadt.