Arbitru Andrei Florin Chivulete (București)
Arbitri asistenţi Mircea Orbuleț (București), Andrei Constantinescu (București)
Arbitru observator Alexandru Deaconu (București)
Observator Paul Mincu (București)

Meciul din data 05.08.2020 dintre echipele Chindia Târgoviște si FC Voluntari se disputa in localitatea Ploiești pe stadionul Ilie Oană. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Andrei Florin Chivulete (București) impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Orbuleț (București), Andrei Constantinescu (București).

Chindia Târgoviște: Vadim RAȚĂ, Cristian Daniel NEGUȚ, Marius Mădălin MARTAC, Denis Constantin DUMITRAȘCU, Marian Mihai AIOANI, Valmir BERISHA, Ovidiu Alexandru BIC, Bradley DIALLO, Cornel DINU II, Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO, Andrei Dragoș ȘERBAN si rezervele: Daniel Constantin FLOREA, Alexandru NEGREA, Dinu MOLDOVAN, Liviu Ionuţ MIHAI II, Josip IVANČIĆ, Adrian IONIȚĂ, Cătălin Constantin BARBU.

FC Voluntari: Alexandru TUDORIE, Pablo DE LUCAS Torres, Moussa SANOH, Alexandru Ștefan PAŞCANU, Milan KOCIĆ, Ion GHEORGHE, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ, Claudiu BELU-IORDACHE, Cosmin Florin ACHIM si rezervele: Cătălin Ştefan ŢÂRĂ, Nicolás Martín GOROBSOV, ERIC de Oliveira Pereira, Cristian Ionuț COSTIN, Daniel BENZAR, Claudiu BORȚONEANU, Igor ARMAŞ.

In minutul 17, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Milan KOCIĆ
In minutul 18, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Andrei Dragoș ȘERBAN
In minutul 28, schimbare, iese mijlocaș stânga Andrei Dragoș ȘERBAN si intra Josip IVANČIĆ
GOOOL! Gol marcat pentru Chindia Târgoviște de Valmir BERISHA (atacant). In minutul 33 al partidei dintre Chindia Târgoviște si FC Voluntari, Chindia Târgoviște deschide scorul: 1 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru Chindia Târgoviște de Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO (mijlocaș central). In minutul 39 al partidei dintre Chindia Târgoviște si FC Voluntari, scorul devine 2 - 0.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Pablo DE LUCAS Torres si intra Nicolás Martín GOROBSOV
In minutul 46, schimbare, iese fundaș stânga Milan KOCIĆ si intra Cristian Ionuț COSTIN
In minutul 53, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Valmir BERISHA
In minutul 57, schimbare, iese mijlocaș dreapta Moussa SANOH si intra ERIC de Oliveira Pereira
In minutul 58, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Claudiu BELU-IORDACHE
In minutul 63, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Marian Mihai AIOANI
In minutul 64, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Bradley DIALLO
In minutul 67, schimbare, iese mijlocaș dreapta Cristian Daniel NEGUȚ si intra Cornel DINU II
In minutul 68, schimbare, iese atacant Valmir BERISHA si intra Daniel Constantin FLOREA
In minutul 77, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Alexandru Ștefan PAŞCANU
In minutul 78, schimbare, iese fundaș central Cosmin Florin ACHIM si intra Igor ARMAŞ
In minutul 81, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, ERIC de Oliveira Pereira
In minutul 90+5, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Bradley DIALLO. Chindia Târgoviște va trebui sa trebui sa joace minutele ramase de jucat din aceasta partida in 10 jucatori.

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa Chindia Târgoviște.

TUDORIE
17’ Milan KOCIĆ
Andrei ȘERBAN 18’
Andrei ȘERBAN
Josip IVANČIĆ
28’
1 - 0 Valmir BERISHA 33’
2 - 0 Blaise YAMÉOGO 39’
46’ Pablo DE LUCAS
Nicolás GOROBSOV
46’ Milan KOCIĆ
Cristian Ionuț COSTIN
Valmir BERISHA 53’
57’ Moussa SANOH
ERIC
58’ Claudiu BELU-IORDACHE