Arbitru Istvan Kovacs (Carei)
Arbitri asistenţi Ovidiu Artene (Vaslui), Mihai Marius Marica (Craiova)
Arbitru observator Irina Mîrț (București)
Observator Eduard Alexandru (Ploiești)

Meciul din data 05.08.2020 dintre echipele Sepsi OSK Sfântu Gheorghe si se disputa in localitatea Sfântu Gheorghe pe stadionul Municipal. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Istvan Kovacs (Carei) impreuna cu arbitrii asistenti Ovidiu Artene (Vaslui), Mihai Marius Marica (Craiova).

Sepsi OSK Sfântu Gheorghe: István Sándor FÜLÖP, Rachid Ahmed BOUHENNA, Nicolae CARNAT, Radoslav Bonchev DIMITROV, Octavian Ronaldo DEACONU, Lóránt KOVÁCS, Roland NICZULY, Răzvan TINCU, Florin Bogdan ŞTEFAN, Marius ȘTEFĂNESCU, Pavol ŠAFRANKO si rezervele: Anass ACHAHBAR, Daniel Marinel CELEA, Lóránd Levente FÜLÖP, Goran KARANOVIĆ, Peter GÁL-ANDREZLY, Gabriel Cristian VAŞVARI.

: Denis VENTÚRA, Răzvan Bogdan PATRICHE, Jovan MARKOVIĆ, Giannis KONTOES, Robert ION, Florin BEJAN, Mihai DOBRESCU, Eugeniu CEBOTARU, Florin Vasile ACHIM si rezervele: Octavian Gabriel VÂLCEANU, Marius Florian CIOBANU VANGHELE, Bogdan ILIE.

GOOOL! Gol marcat pentru Sepsi OSK Sfântu Gheorghe de Octavian Ronaldo DEACONU (mijlocaș defensiv). In minutul 26 al partidei dintre Sepsi OSK Sfântu Gheorghe si , Sepsi OSK Sfântu Gheorghe deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 27, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Rachid Ahmed BOUHENNA
In minutul 59, schimbare, iese mijlocaș dreapta Marius ȘTEFĂNESCU si intra Peter GÁL-ANDREZLY
In minutul 59, schimbare, iese mijlocaș defensiv Octavian Ronaldo DEACONU si intra Gabriel Cristian VAŞVARI
In minutul 64, schimbare, iese mijlocaș central Eugeniu CEBOTARU si intra George Cristian MERLOI
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș defensiv Lóránt KOVÁCS si intra Daniel Marinel CELEA
In minutul 74, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Pavol ŠAFRANKO
In minutul 78, schimbare, iese atacant Pavol ŠAFRANKO si intra Goran KARANOVIĆ
In minutul 80, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Robert ION
In minutul 82, schimbare, iese mijlocaș dreapta Florin Vasile ACHIM si intra Bogdan ILIE
In minutul 89, schimbare, iese fundaș dreapta Giannis KONTOES si intra Marius Florian CIOBANU VANGHELE
In minutul 90+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, István Sándor FÜLÖP
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Alexandru BUZIUC

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Sepsi OSK Sfântu Gheorghe.

Peter GÁL-ANDREZLY
59’
Ronaldo DEACONU
Gabriel VAȘVARI
59’
64’ Eugeniu CEBOTARU
George MERLOI
Lóránt KOVÁCS
Daniel CELEA
72’
Pavol ŠAFRANKO 74’
Pavol ŠAFRANKO
Goran KARANOVIĆ
78’
80’ Robert Robert
82’ Florin ACHIM
Bogdan ILIE
89’ Giannis KONTOES
Marius VANGHELE
István FÜLÖP 90+1’
90+2’ Alexandru BUZIUC