Arbitru Ionuț Zoza (Cernica - If)
Arbitri asistenţi Mihai Marius Marica (Bistrița), Adrian Vornicu (Iași)
Arbitru observator Cătălin Busi (Rm Vâlcea)
Observator Liviu Ciubotariu (Galați)

Meciul din data 12.09.2020 dintre echipele si Chindia Târgoviște se disputa in localitatea Clinceni pe stadionul Academica. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Ionuț Zoza (Cernica - If) impreuna cu arbitrii asistenti Mihai Marius Marica (Bistrița), Adrian Vornicu (Iași).

: Florin Vasile ACHIM, Alexandru BOICHUK, Asen CHANDAROV, Eugeniu CEBOTARU, Cristian Cosmin DUMITRU, Mihai DOBRESCU, Mladen JUTRIĆ, Georgi Velikov PASHOV, Răzvan Bogdan PATRICHE, Octavian Gabriel VÂLCEANU, Marian Cristinel ȘERBAN si rezervele: .

Chindia Târgoviște: Andrei Ovidiu PIȚIAN, Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO, Tiberiu Ionuț CĂPUȘĂ, Tomás DÍAZ, Marco DULCA, Cornel DINU II, Denis Constantin DUMITRAȘCU, Daniel Constantin FLOREA, Paul Alexandru IACOB, Cristian Daniel NEGUȚ, Dinu MOLDOVAN si rezervele: Daniel POPA.

In minutul 34, schimbare, iese atacant Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO si intra Daniel POPA
In minutul 38, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Cornel DINU II
GOOOL! Gol marcat pentru de Răzvan Bogdan PATRICHE (fundaș central). In minutul 45+1 al partidei dintre si Chindia Târgoviște, deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 63, schimbare, iese atacant Daniel Constantin FLOREA si intra Vadim RAȚĂ
In minutul 77, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Daniel POPA
In minutul 78, schimbare, iese mijlocaș stânga Asen CHANDAROV si intra Răzvan ANDRONIC
In minutul 84, schimbare, iese mijlocaș dreapta Florin Vasile ACHIM si intra Paul Ovidiu PÂRVULESCU
In minutul 85, schimbare, iese atacant Cristian Cosmin DUMITRU si intra Ciprian GLIGA
In minutul 88, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Mihai DOBRESCU
In minutul 90, schimbare, iese mijlocaș dreapta Cristian Daniel NEGUȚ si intra Valmir BERISHA

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa .